MedSpace

Poznaj opinie

"Lekarz niezwykle kompetentny, rzetelny i godny zaufania. Dostosowuje zabiegi do indywidualnych potrzeb. Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam."

Alicja, źródło: rankinglekarzy.pl

"Jestem stałą klientką Pani Oli od kilku lat. Moi znajomi są zaskoczeni moim młodym wyglądem. To absolutnie zasługa Pani Doctor, która doskonale dobiera właściwe dla mnie zabiegi. Stale się szkoli uczestnicząc w najlepszych konferencjach lekarzy medycyny estetycznej na świecie. Znakomity fachowiec i bardzo bardzo sympatyczna osoba. Bardzo polecam :)"

Stała Klientka, źródło: panoramafirm.pl

"(...) Pani doktor jest przesympatyczną osobą. Bardzo dokładnie wytłumaczyła mi co będzie robić, w jaki sposób i jakie przyniesie to efekty. Dodatkowo Pani doktor udzieliła mi kilka rad dotyczących walczenia z moimi niedoskonałościami skóry, dzięki tym radom moja skóra naprawdę wygląda o niebo lepiej! (...)"

anulka_nr1, źródło: wizaz.pl

"Pani Doktor to znakomity fachowiec, jeden z najlepszych w Polsce. Dla niej praca to prawdziwa pasja i radość z tego że może coś u pacjenta poprawić w wyglądzie. Szczerze polecam."

Klienta z Katowic, źródło: panoramafirm.pl

"Pani Doktor jest bardzo prefesjonalną i serdeczną osobą. Od dawna korzystam z jej usług (przede wszystkim botox) i zawsze były one wykonane bardzo dobrze. Polecam!"

Gość We-Dwoje.pl, źródło: We-Dwoje.pl