MedSpace


NOWY SYSTEM REGENERACJI MACIERZY POZAKOMÓRKOWEJ SKÓRY

Proces starzenia zależy od wielu czynników wewnętrznych jak i zewnętrznych. Zmiany zachodzące wewnątrz naszego organizmu mają odzwierciedlenie w kondycji i wyglądzie naszej skóry.

Tempo zmian zależy od:

  • genów
  • fizjologii organizmu - hormony, choroby
  • przyczyn zewnętrznych - promieniowanie UV, palenie tytoniu, niewłaściwa dieta, stres, brak snu i wysiłku fizycznego
Gama SUNEKOS to propozycja świadomego dbania o swoją skórę dla wszystkich pacjentów, którzy mają taką potrzebę. Terapię można stosować profilaktycznie jak i po wystąpieniu pierwszych zmian. Uzyskujemy naturalne, widoczne odmłodzenie skóry. Co ważne, SUNEKOS wyróżnia się nie tylko bardzo wysoką jakością ale i wyjątkową skutecznością przy zachowaniu pełnego profilu bezpieczeństwa.

W skład gamy SUNEKOS wchodzą dwa preparaty SUNEKOS 200 I SUNEKOS 1200, co daje możliwość lekarzowi precyzyjnego doboru terapii dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Każdy z tych preparatów zawiera specjalnie opatentowany klaster zawierający mieszaninę kwasu hialuronowego i aminokwasów - glicyna, L-prolina, L-lizyna, L-alanina, L-walina, L-Leucyna.
Mają one za zadanie stymulować produkcję kolagenu i elastyny w skórze właściwej.

SUNEKOS 200 - profilaktyka pierwszych zmarszczek, naturalny efekt wolumetryczny, nawilżenie , rozświetlenie i wygładzenie skóry. Preparat podawany igłą, techniką mikrobolusów podobnie do mezoterapii. Serię polecamy pacjentkom od 25 r.ż.

SUNEKOS 1200 - redukcja głębokich zmarszczek, widoczna poprawa jędrności skóry, działanie antyoksydacyjne, nawilżenie głębokie i powierzchowne, rozświetlenie i wygładzenie. Preparat podajemy kaniulą, w głębsze warstwy skóry. Preparat łączymy w terapii z SUNEKOS 200 , polecamy pacjentkom po 40 r.ż.

Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, w dostępach ok 14 dni.

Okolice zabiegowe - twarz, szyja, dekolt,dłonie.

Przeciwwskazania - ciąża, karmienie piersią, choroby o podłożu autoimmunologicznym, stany zapalne skóry, skłonność do powstawania blizn przerostowych.

Pierwsze efekty pojawiają się po ok 10 dniach, a po wykonaniu serii zabiegów poprawa estetyczna utrzymuje się 6 miesięcy.