MedSpace

ZAPRASZAMY JUŻ OD 20 PAŹDZIERNIKA!

O STREFIE "UNDER 25"

Stworzona specjalnie z myślą o młodych osobach chcących zadbać o siebie, rozpocząć swoją przygodę z medycyną estetyczną, skusić się na polepszenie urody naturalnymi produktami i jednocześnie trzymać się budżetu. Znajdziecie w niej zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie i innowacje w upiększaniu pozwalające na odświeżenie, poprawę jakości skóry, zredukowanie widocznych efektów uczenia się do późna i wieczornych eskapad.

Strefę „UNDER 25" prowadzi Anna Micińska- studentka VI roku medycyny, biegacz i trener personalny, podróżniczka. Z pasją nabywa nową wiedzę o kształtowaniu sylwetki dzięki ćwiczeniom i diecie na licznych konferencjach w tym PEI, FIWE i targach EXPO. Chętnie służy poradą w temacie zdrowego odżywiania i suplementacji lub dobierze właściwą dla Was aktywność fizyczną. Nie tylko marzy o okulistyce, ale pisała prace naukowe i pracowała na wolontariacie na oddziale okulistyki w szpitalu w Katowicach i w Manili na Filipinach.

Uwielbia się dzielić swoją wiedzą i inspirować do małych zmian, które dają ogromną różnicę!!

DLA KOGO?

Nie skończyłaś/eś 25 lat? Poszukujesz dla siebie indywidualnej drogi do lepszego wyglądu? Może masz ochotę coś zmienić i wyglądać promiennie na co dzień? Brak Ci motywacji do aktywności fizycznej albo czujesz się zagubiona w morzu informacji o dietach i suplementacji? Jeśli tak, to ta Strefa jest właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE
I WYBRANE ZABIEGI Z 15% ZNIŻKĄ (od cen zamieszczonych w cenniku).

 

zabiegi w PROMOCYJNYCH CENACH W STREFIE "UNDER 25":