MedSpace

O STREFIE "UNDER 30"

Stworzona specjalnie z myślą o młodych osobach chcących zadbać o siebie, rozpocząć swoją przygodę z medycyną estetyczną, skusić się na polepszenie urody naturalnymi produktami i jednocześnie trzymać się budżetu. Znajdziecie w niej zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie i innowacje w upiększaniu pozwalające na odświeżenie, poprawę jakości skóry, zredukowanie widocznych efektów uczenia się do późna i wieczornych eskapad.

Strefę „UNDER 30" prowadzi Dr Anna Micińska.
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z okulistyki oraz doktorantką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Medycyną estetyczną zajmuję się od 2014 roku. Szkoliłam się na międzynarodowych konferencjach i warsztatach przez wiele lat doskonaląc swoje umiejętności. Uczestnictwo w szkoleniach pozwoliło mi na poznanie najnowszych metod anti-aging oraz na pozyskanie wiedzy od najlepszych autorytetów i ekspertów z branży. Okulistyka i medycyna estetyczna, według mnie, stanowią komplementarne specjalności, gdyż obydwie wymagają ogromnej precyzji i skupienia. Oko to organ delikatny i wrażliwy, tak samo jak otaczająca go skóra. Wierzę, że zdrowa skóra jest efektem przemyślanych i spersonalizowanych zabiegów oraz zdrowego stylu życia.

W moim holistycznym podejściu do pacjentek jestem otwarta na pytania o dietę, suplementację i aktywność fizyczną ( szkoliłam się i pracowałam jako trener personalny). W wolnych chwilach oddaję się bieganiu oraz z ochotą testuję najnowsze kosmetyki do włosów i ciała o dobrych, naturalnych składach. W medycynie estetycznej chcę podkreślać naturalne piękno, jakie jest w każdej z nas!

DLA KOGO?

Nie skończyłaś/eś 30 lat? Poszukujesz dla siebie indywidualnej drogi do lepszego wyglądu? Może masz ochotę coś zmienić i wyglądać promiennie na co dzień? Brak Ci motywacji do aktywności fizycznej albo czujesz się zagubiona w morzu informacji o dietach i suplementacji? Jeśli tak, to ta Strefa jest właśnie dla Ciebie!

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE KONSULTACJE
I WYBRANE ZABIEGI Z 15% ZNIŻKĄ (od cen zamieszczonych w cenniku).

 

zabiegi w PROMOCYJNYCH CENACH W STREFIE "UNDER 30":