MedSpace


Grono najlepszych lekarzy na z całego świata dopracowało metody komunikacji z pacjentem, tak aby uzyskać optymalne efekty zabiegów.

Myślisz, że to nie ma znaczenia? Czy wizyta lekarska, która trwa mniej niż 10 minut spełnia twoje oczekiwania? Czy miałaś możliwość wyjaśnić wszystkie wątpliwości lub zadać przygotowane pytania? Ile razy po wyjściu z gabinetu chciałabyś wrócić i jeszcze się dopytać? 

Pierwsza wizyta w gabinecie medycyny estetycznej to kluczowy moment całego procesu, musi trwać minimum 30 minut, a najczęściej trwa 1 godzinę, tak aby pomiędzy lekarzem a pacjentem nastąpiło całkowite zrozumienie. Pytania dotyczące zdrowia i przebytych zabiegów określają nam zakres kolejnych zabiegów. Każdy pacjent jest pytany o nawyki żywieniowe, pielęgnację, tryb życia. 

Kolejny etap to przedstawienie oczekiwań estetycznych pacjenta oraz badanie. W trakcie badania skupiamy się nie tylko na zmarszczkach ale oceniamy całościowo skórę- stopień nawilżenia, sprężystość, uszkodzenia posłoneczne i związane z wiekiem. Sprawdzamy mimikę twarzy, owal oraz inne części ciała- dekolt, szyję, ręce. 

Wspaniałym narzędziem pomagającym w przeprowadzeniu tego badania jest HARMONY - szczegółowy plan pierwszej wizyty, łącznie z rysunkami umożliwiający ocenę wstępną i ocenę postępów leczenia. HARMONY to nić porozumienia pomiędzy lekarzem a pacjentem. W wyjątkowy sposób pomaga dobrać optymalny zakres zabiegów dopasowany do oczekiwań pacjentów. W ten sposób w gabinetach medycyny estetycznej na całym świecie jest wprowadzany najwyższej jakości standard obsługi pacjenta. 

HARMONY pomaga też w zrozumieniu, że łatwiej dostrzegamy małe zmarszczki niż całościowe zmiany wyglądu. Kompleksowe podejście do odmładzania przywróci harmonię twojej twarzy!

Nie zwlekaj umów się już dziś na konsultację w ramach programu HARMONY!