MedSpace

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Od 10 lat jestem certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i anty-aging. Skończyłam Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej PTL w Warszawie. Aby pogłębiać swoją wiedzę uczestniczyłam w międzynarodowych konferencjach, a umiejętności praktyczne szkoliłam na wielu kursach m. in. Q-med Academy. Od wielu lat jestem również trenerem najnowszych technik podawania kwasu hialuronowego. Jestem szkoleniowcem Restylane i expertem Teosyal.

W naszym gabinecie dbamy o piękno, młodość i poczucie atrakcyjności naszych pacjentek. Wybieramy tylko najlepsze technologie, dzięki czemu osiągamy wyjątkową skuteczność i długotrwałe efekty. Najnowszym hitem gabinetu jest medycyna regeneracyjna i zabiegi, które mobilizują nasze komórki do odnowy.

To u nas odzyskasz piękną i zdrową skórę - promienną, jednolitą karnację, idealnie nawodnioną i sprężystą. Naturalnie i bezpiecznie zredukujesz zmarszczki oraz przywrócisz twarzy młodzieńcze rysy i kształt. Komfort pacjentów jest priorytetem, dlatego dobieramy odpowiednie znieczulenie a duża część zabiegów wykonywana jest kaniulą (tępą igłą).

Najnowszą wiedzą chętnie dzielę się z pacjentami, dlatego przez wiele lat pisałam dla czasopisma Art of Beauty i występowałam w radio i telewizji. Zapraszam na mojego BLOGA, gdzie zamieszczam swoje odkrycia dotyczące pielęgnacji, trybu życia i odżywiania.

"LOVE OF BEAUTY IS TASTE.
THE CREATION OF BEAUTY IS ART".

- Ralph Waldo Emerson

Opinie

"Lekarz niezwykle kompetentny, rzetelny i godny zaufania. Dostosowuje zabiegi do indywidualnych potrzeb. Poświęca wiele czasu na rozmowę z pacjentem. Jestem bardzo zadowolona - pani doktor odjęła mi 15 lat. Polecam."

Alicja, źródło: rankinglekarzy.pl

"Jestem stałą klientką Pani Oli od kilku lat. Moi znajomi są zaskoczeni moim młodym wyglądem. To absolutnie zasługa Pani Doctor, która doskonale dobiera właściwe dla mnie zabiegi. Stale się szkoli uczestnicząc w najlepszych konferencjach lekarzy medycyny estetycznej na świecie. Znakomity fachowiec i bardzo bardzo sympatyczna osoba. Bardzo polecam :)"

Stała Klientka, źródło: panoramafirm.pl

"(...) Pani doktor jest przesympatyczną osobą. Bardzo dokładnie wytłumaczyła mi co będzie robić, w jaki sposób i jakie przyniesie to efekty. Dodatkowo Pani doktor udzieliła mi kilka rad dotyczących walczenia z moimi niedoskonałościami skóry, dzięki tym radom moja skóra naprawdę wygląda o niebo lepiej! (...)"

anulka_nr1, źródło: wizaz.pl

"Pani Doktor to znakomity fachowiec, jeden z najlepszych w Polsce. Dla niej praca to prawdziwa pasja i radość z tego że może coś u pacjenta poprawić w wyglądzie. Szczerze polecam."

Klienta z Katowic, źródło: panoramafirm.pl

"Pani Doktor jest bardzo prefesjonalną i serdeczną osobą. Od dawna korzystam z jej usług (przede wszystkim botox) i zawsze były one wykonane bardzo dobrze. Polecam!"

Gość We-Dwoje.pl, źródło: We-Dwoje.pl

Artykuły w prasie

więcej

Certyfikaty i dyplomy

więcej