MedSpace


Dzięki rozszerzaniu się możliwości medycyny estetycznej i dermatologii coraz więcej mężczyzn decyduje się skorzystać z konsultacji, leczenia lub zabiegów dopasowanych do swoich potrzeb.

W gabinecie, po dokładnym wywiadzie, proponujemy leczenie skóry problematycznej, zalecamy preparaty do codziennej pielęgnacji oraz wykonujemy zabiegi które szybko i naturalnie przywracają świeży, młodszy wygląd.

Zaczynając od dobrania codziennej pielęgnacji - krem nie może błyszczeć na skórze, ale powinien zostawiać delikatną miękką, niewyczuwalną warstwę ochronną. Inny powinien być na zimę (ochronny, odżywczy), a inny na lato - z dodatkiem filtrów słonecznych.
 
W przypadku skóry problematycznej, skłonnej do podrażnień i rumienia sięgamy po kremy apteczne do cery naczynkowej lub atopowej. Zastosowanie IPL umożliwia skuteczną redukcję rumienia. Jest również dostępne leczenie specjalistyczne umożliwiające codzienną likwidację tego problemu. U osób, które ciągle nie potrafią rozstać się z trądzikiem wdrażamy odpowiednie leczenie i zabiegi - peelingi zmniejszające pojawianie się wyprysków, redukujące blizny i przebarwienia.

Coraz częściej na konsultację umawiają się mężczyźni, którzy chcą poprawić lub odmłodzić swój wygląd. W gabinecie  dysponujemy wieloma skutecznymi zabiegami - botox, wypełnianie kwasem hialuronowym, fotoodmładzanie, Sculptra. Sposób ich wykonywania jest jednak inny niż u kobiet, gdyż przede wszystkim zależy nam na bardzo naturalnym wyglądzie. Tak dobieramy zabiegi, aby ich efekty narastały stopniowo i nie wywoływały zainteresowania otoczenia. Muszą być skuteczne i bezpieczne, bez konieczności wyłączenia z normalnych obowiązków. Ułatwieniem w tym względzie jest wprowadzenie kaniul do zabiegów wypełniania - zabieg jest wykonywany bez bólu oraz minimalizujemy ryzyko powstania siniaków, a efekt zawsze jest bardzo naturalny.

Z zabiegów, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem Panów to DR CYJ -kompleksowa regeneracja włosa, która poprawia odżywienie cebulek, zapobiega wypadaniu i stymuluje odrost nowych włosów.

Kolejny zabieg - redukcja nadpotliwości - dłonie, pachy - zmniejsza w znacznym stopniu wydzielanie potu krępujące w sytuacjach towarzyskich i w pracy. Efekty tego zabiegu trwają ok. 6 miesięcy.
 
A zatem - nie zwlekaj - dobierz właściwą pielęgnację, skonsultuj swoje problemy. Koniec z cieniami pod oczami, rumieniem na policzkach, wypadaniem włosów.  Czas na zmiany! 

Skorzystaj z nowoczesnych terapii medycyny estetycznej!