MedSpace

Ten zabieg to przebój naszego gabinetu – to nowatorska metoda, w której stosujemy stabilizowany kwas hialuronowy do odbudowy skóry. W trakcie podawania tworzymy z niego w skórze delikatną siateczkę (nici hialuronowe), która wzmacnia strukturę skóry. Preparat wiążąc wodę pęcznieje, a w miarę rozkładania oddaje ją otaczającym komórkom – co zapewnia nawilżenie skóry na długi czas. Zabieg jest wyjątkowo bezpieczny, ponieważ podajemy naturalną substancję (kwas hialuronowy), której z wiekiem organizm mniej produkuje. Dzięki temu skóra staje się elastyczna, wygładzona i zaczyna sama produkować więcej kolagenu!
Komu polecamy?
Rewelacyjny dla skóry delikatnej, wrażliwej, wiotkiej, a nawet alergicznej. Może być stosowany u osób młodych jako przeciwdziałanie efektom starzenia, jak i osób dojrzałych do regeneracji i ujędrnienia.
Sposób wykonania
Jak przy innych zabiegach najważniejszy jest dla nas komfort pacjenta, dlatego preparat podawany jest kaniulami, po znieczuleniu, z kilku drobnych wkłuć. Sam preparat RESTYLANE SKINBOOSTERS zawiera znieczulenie, które działa w trakcie wprowadzania. Zabieg trwa 15 minut i po jego zakończeniu pacjent może wrócić do zwykłych obowiązków. Zaleca się więcej pić (około 2L wody dziennie przez kilka dni) i nie nagrzewać skóry. Po zabiegu preparat nabiera wody i napina skórę coraz lepiej w ciągu dwóch tygodni. Rezultat zabiegu jest dyskretny, skóra jest odświeżona i ma promienny, młodszy wygląd. Widoczny efekt liftingu osiągamy po serii około 2-3 zabiegów, w zależności od kondycji skóry.
Okolice, gdzie stosujemy ten preparat
Oprócz twarzy możemy regenerować skórę szyi, dłoni, dekoltu i innych miejsc wymagających naprężenia.
Czas działania
Preparat utrzymuje się w skórze około 4-6 miesięcy, a po tym okresie skóra nadal jest w dużo lepszym stanie niż przed zabiegiem ze względu na zwiększoną produkcję kolagenu. Najczęściej powtarzamy zabiegi raz na pół roku aby podtrzymać osiągnięte rezultaty.
Przed i po

Czytaj więcej:
http://wizaz.pl/Pielegnacja/Medycyna-estetyczna/Restylane-Skinboosters
http://dajskorzepic.pl