MedSpace

ŚWIĘTUJEMY 10-LECIE GABINETU!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 12.02.2017

W styczniu 2017 minęło 10 lat, od kiedy założyłam swój gabinet! Jak dobrze wiedzą moje pacjentki, na początku zajmowałam się głównie zabiegami laserowymi, peelingami i mezoterapią. Do dzisiaj uważam że piękna, promienna skóra to podstawa świeżego, atrakcyjnego wyglądu!

Jednak najpopularniejsze zabiegi to od 10-ciu lat botoks i kwas hialuronowy. Dlaczego? Dlatego, że dają szybkie i efektowne zmiany!

Na obecnym etapie rozwoju medycyny estetycznej o sukcesie gabinetu decydują niuanse, a więc nie opuszczam żadnej okazji do poznania nowych trendów i poprawy umiejętności manualnych.

Dr Juan Sopena to szkoleniowiec Restylane, który wykonuje zabiegi w Madrycie, Ameryce Południowej i Arabii Saudyjskiej. Ma swoje wyjątkowe podejście do pacjentek, bardzo dobrze analizuje potrzeby estetyczne i możliwości poprawy. Ma ogromną charyzmę i niekonwencjonalne sposoby wypełniania. Dzięki temu możemy inaczej spojrzeć na twarz każdej pacjentki i zaproponować jej nowe sposoby odmładzania.

Dr Sopena w trakcie wizyty określa, która część twarzy wymaga najwięcej zmian (górna, środkowa czy dolna) i zajmuje się tą okolicą, dopóki nie osiągnie idealnego rezultatu. Czasami był to lifting nosa a czasami wypełnienie czoła. Zabiegi, które wykonuje się rzadziej, a dają rewelacyjny efekt- pod warunkiem, że pacjent zaufa lekarzowi. Naprawdę, nie zawsze wygładzenie twarzy po wypełnieniu wszystkich zmarszczek da najlepszy rezultat. 

Nikogo już nie zadziwia wypełnianie bruzd czy powiększanie ust. Teraz o umiejętnościach lekarza świadczą niuanse- zabiegi, których nie widać, a „uszlachetniają" rysy twarzy, nadają subtelny i elegancki efekt np. skinlift , poprawa owalu twarzy i prostowanie nosa. Są to trudne technicznie zabiegi, wymagają ogromnych umiejętności i wiedzy. A jednak jest to idealny sposób na szybkie odmłodzenie twarzy przed ważnymi uroczystościami!

Spotkanie z Dr Sopena było wyjątkową okazją do poznania najnowszych trendów i przełamania swoich przyzwyczajeń. Jego nowatorskie podejście do zastosowania znanych preparatów spowodowało rozszerzenie możliwości odmładzania okolicy oka oraz spełniania oczekiwań nawet najbardziej wymagających pacjentek.

Moje 10 lat pracy w gabinecie zaowocowało mnóstwem zadowolonych pacjentek, a potwierdzeniem moich umiejętności jest dołączenie do wyjątkowego grona lekarzy - szkoleniowców Restylane.

 

Zapraszam w lutym i marcu gabinet czynny w soboty: 10 lutego i 25 marca!

Zapraszam na stronę FB - tam zawsze najnowsze promocje!