MedSpace

Specjalnie dla studentek, studentów i nie tylko!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 11.2017

Nie skończyłaś /eś 25 lat? Poszukujesz dla siebie indywidualnej drogi do lepszego wyglądu? Może masz ochotę coś zmienić i wyglądać promiennie na co dzień?  Brak Ci motywacji do aktywności fizycznej albo czujesz się zagubiona w morzu informacji o dietach i suplementacji? Jeśli tak, to „STREFA UNDER 25" jest właśnie dla Ciebie!  

Stworzona specjalnie z myślą o młodych osobach chcących zadbać o siebie, rozpocząć swoją przygodę z medycyną estetyczną, skusić się na polepszenie urody naturalnymi produktami i jednocześnie trzymać się budżetu. Znajdziecie w niej zabiegi wykorzystujące najnowsze technologie i innowacje w upiększaniu pozwalające na odświeżenie, poprawę jakości skóry, zredukowanie widocznych efektów uczenia się do późna i wieczornych eskapad.

STREFĘ UNDER 25" prowadzi Anna Micińska- studentka VI roku medycyny, biegacz i trener personalny, podróżniczka. Z pasją nabywa nową wiedzę o kształtowaniu sylwetki dzięki ćwiczeniom i diecie na licznych konferencjach w tym PEI, FIWE i targach EXPO. Chętnie służy poradą w temacie zdrowego odżywiania i suplementacji lub dobierze właściwą dla Was aktywność fizyczną.

Osoby do 25 r.ż. ZAPRASZAMY na bezpłatne konsultacje i zabiegi ze STREFY UNDER 25" z 15% zniżką (od cen zamieszczonych w cenniku).

Wszystkich ZAPRASZAMY w  SOBOTĘ 11 LISTOPADA
w tym dniu CGF regeneracja komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu -10%

NOWOŚĆ - CGF MEN - przeznaczony dla mężczyzn!