MedSpace

CGF - Przełomowa terapia!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 08.2017

W najlepszych klinikach w Polsce jest już dostępny zabieg regeneracyjny skóry wykorzystujący czynniki wzrostu wzbogacone komórkami macierzystymi CD34+ .

Również w naszym gabinecie, jako drudzy na Śląsku wprowadzamy tą unikalną metodę. Znany już wcześniej „wampirzy lifting" (terapia osoczem bogatopłytkowym) został zmodyfikowany i uzyskał niewiarygodną skuteczność dzięki specjalnej separacji krwi. Ona umożliwia pozyskanie komórek macierzystych CD34+, które do tej pory były pozyskiwane tylko z tkanki tłuszczowej.

Kolejną innowacją jest tworzenie żelu z własnego osocza, który po zmieszaniu z czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi zapewnia intensywną stymulację i regenerację skóry.
Zabieg został już nazwany Hitem 2017 roku przez Dr Walkiewicz-Cyrańską - Prezesa Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych.

Prof dr.n.med. Halina Car z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, która prowadziła badania dotyczące tego zabiegu, jest zachwycona nową metodą. „Zastosowanie komórek macierzystych CD34+ wraz z czynnikami wzrostu jest naturalną, bezpieczną metodą regeneracji skóry, poprawy jej wyglądu oraz funkcji, czego wynikiem jest spowolnienie starzenia skóry. Badania oceniające CGF od czasu jego wprowadzenia w 2006 roku potwierdziły bezpieczeństwo stosowania preparatu przygotowanego tą metodą."

Opinie pacjentek po zabiegach w naszym gabinecie są również entuzjastyczne:

„Nie mogę się napatrzyć na siebie w lustrze, moja twarz jest gładka, wygląda zdrowo a pod oczami zmniejszyły się zmarszczki - jeszcze raz dziękuję i polecam zabieg koleżankom!"

„Po zabiegu kilka kropek, za to skóra -rewelacja."

Jeżeli zastanawiacie się, jak zregenerować skórę po lecie to odpowiedź jest jedna -CGF!

Bezpiecznie i skutecznie - to jest reguła, według której wybieram zabiegi do swojego gabinetu. Większość z nich sprawdzam na sobie i wtedy z rekomenduję pacjentom z pełnym przekonaniem!

Relacja z mojego zabiegu i jego efekty są dostępne na Facebooku - zapraszam do oglądnięcia. Tam też zamieszczam wszystkie szybkie promocje i najświeższe wiadomości.

Gabinet będzie nieczynny w dniach 6-15 września.

PROMOCJA OD 20 WRZEŚNIA DO 10 PAŹDZIERNIKA
-10% NA KAŻDY ZABIEG CGF.