MedSpace

LINERASE - ATELOKOLAGEN DO REGENERACJI SKÓRY
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 7.2017

Nasz gabinet wprowadza dwie nowe, ekskluzywne terapie do regeneracji skóry!

Ich wyjątkowość polega na tym, że możemy je zastosować w każdym momencie, kiedy zauważymy pogorszenie kondycji skóry, są całkowicie bezpieczne oraz nie powodują przeładowania i rozmycia rysów twarzy! Mówimy o LINERASE I CGF- skoncentrowanych czynnikach wzrostu.

Atelokolagen LINERASE to bezpieczny, pozbawiony alergizujących telopeptydów kolagen

typu I. Dzięki swojej bioaktywności zwiększa liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego kolagenu typu III. Przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywrócenia sprężystości i gęstości, wygładzenia drobnych zmarszczek, redukcji rozstępów i blizn zanikowych

LINERASE można stosować profilaktycznie już od 25 r. ż. lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry. Według przeprowadzonych badań, przywraca skórze prawidłową strukturę w 98% , a zwiększa elastyczność i gęstość skóry w 95%.

Delikatność produktu pozwala na jego zastosowanie w każdej, nawet najdelikatniejszej części twarzy i ciała. Szczególnie zalecany jest do stosowania w okolicy oczu, ust, dekolcie, szyi, powierzchni rąk. Jest jednym z nielicznych skutecznych zabiegów stosowanych do terapii wiotkości w okolicach ramion, brzucha, kolan oraz przebudowy rozstępów i blizn zanikowych.

Przed zabiegiem wybrana okolica jest znieczulana, po czym wykonujemy serię drobnych nakłuć, podobnych do mezoterapii rozprowadzając preparat w skórze. Jedna ampułka wystarcza do terapii równocześnie twarzy, szyi i dekoltu bądź rąk. Po zabiegu w miejscu podania może pojawić się przejściowe zaczerwienienie, pieczenie, obrzęk, swędzenie lub tkliwość. Objawy te ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

Całkowita kuracja składa się z 2 do 4 zabiegów w zależności od początkowego stanu skóry.

Odstępy pomiędzy zabiegami to 2-3 tygodnie.

Pierwsze efekty są widoczne już po 7-14 dniach- obserwujemy wzrost elastyczności, gęstości i blasku skóry. Efekt odbudowy skóry i młodszego wyglądu utrzymuje się od 12 do 18 miesięcy.

Jeżeli zastanawiasz się, jak skutecznie chronić skórę przed upływem czasu to służymy pomocą - nasze rewelacyjne, najnowsze terapie i filtr słoneczny na dokładkę ! 

PROMOCJA LINERASE DO 10 WRZEŚNIA - 1100 PLN ZAMIAST 1200 !

Następny wpis na blogu nt. CGF (skoncentrowane czynniki wzrostu i komórki macierzyste z własnej krwi). To przebój najlepszych klinik w Polsce. Zainteresowana? Już dzisiaj umów się na zabieg CGF!