MedSpace

LIFTING HYBRYDOWY
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 12.2017

Myślicie, że o kwasie hialuronowym i jego zastosowaniach powiedziano już wszystko? Otóż nie! Co roku poznajemy więcej szczegółów anatomii twarzy do tego dopasowujemy nowe, skuteczniejsze i bezpieczniejsze techniki podawania. Poszerza się gama produktów i każde miejsce twarzy ma przyporządkowane specjalne produkty. Mamy preparaty tylko do okolicy oka, brody, nosa.

Co zatem skrywa się pod hasłem „Lifting hybrydowy"?

Lifting Hybrydowy to unikatowy zabieg, który kompleksowo wpływa na poprawę wyglądu.
Trzy różne produkty z gamy Restylane, dwie różne technologie NASHA i OBT, które oddzielnie zapewniają efekt liftingu, delikatnego modelowania oraz subtelne dodanie objętości. Stosowane łącznie, w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta, pozwolą uzyskać naturalny efekt odmłodzenia i podkreślenia piękna podczas jednego zabiegu. Bez przerysowania, bez sztucznego efektu, bez szablonu. Lifting Hybrydowy to zabieg szyty na miarę, dostosowany do potrzeb skóry i predyspozycji.

Takie kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry oraz podkreślenia walorów zapewnia naturalny efekt, lepszą jakość skóry oraz młodszy wygląd.

Widzisz, że Twoja twarz wygląda na zmęczoną? Skóra potrzebuje wsparcia, podpory i odbudowy? Chcesz poczuć się młodziej i olśniewać wyglądem bez skomplikowanych procedur?

Już dzisiaj umów się na konsultację aby uzyskać precyzyjnej porady i wyjaśnić szczegóły zabiegu! Do 15 stycznia konsultacje lekarskie bezpłatne! Zapraszamy!