MedSpace

MONAKO 2017 - Światowe nowości!!!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 10.05.2017

Piękne słońce, tysiące lekarzy ciekawych najnowszych trendów oraz perła Lazurowego Wybrzeża - Monako. Ta energetyczna mieszanka podnosi ciśnienie, poprawia nastrój i powoduje, że z entuzjazmem i determinacją szukamy najlepszych rozwiązań dla naszych pacjentów.

Była to chyba pierwsza konferencja, na której nie słyszałam słowa „zmarszczka"!
I faktycznie, wyrzucamy je z naszego słownika! To koszmarne słowo, które spędzało sen z powiek milionom kobiet, zniknęło ze słownika - zastąpiła je „poprawa jakości skóry", „rozświetlenie", „łagodzenie rysów twarzy".

Za zmianami słownymi idą zmiany w zabiegach - teraz podstawą jest „jakość skóry" odmieniana przez wszystkie przypadki, a furorę robią te zabiegi, które trwale wpływają na jej wygląd - czyli kwas hialuronowy, L-polimlekowy, hydroksyapatyt wapna, kolagen.

Czy wiecie, że kwas hialuronowy istnieje od 30 lat? Dzisiaj jest już w 160 preparatach produkowanych przez ponad 50 firm. Nie jest łatwo wybrać taki, który zapewni najlepsze rezultaty!

W naszym gabinecie mamy 15 produktów z gamy Restylane, Teosyal, Stylage - to naprawdę podstawa, aby dobrać właściwy produkt do konkretnego miejsca, rodzaju skóry i oczekiwanego rezultatu. Dlatego jest najwyższy czas, żeby zastanowić się, jaki preparat wybierasz, a nie tylko „kwas hialuronowy". Każdy szanujący się lekarz mówi, na jakich preparatach pracuje i wybiera tylko bezpieczne, gdyż wie, z jakim stresem wiąże się leczenie powikłań. A niestety do nas trafiają pacjenci z powikłaniami i trudno je leczyć, gdy nie znamy przyczyny.

Igły w odwrocie! Tak, 90% zabiegów prezentowanych na konferencji było wykonywanych kaniulą - bezpieczniej, bez siniaków. Koniec ze zmasakrowaną twarzą po wyjściu z gabinetu - stawiamy na komfort!


Zapraszam do gabinetu w SOBOTĘ 27 MAJA!

PROMOCJA: SCULPTRA - W MAJU tylko 1200 PLN!

NOWOŚĆ: LINERASE - kolagen do odbudowy gęstości skóry ciała - 1200 PLN -ampułka- 1 zabieg.