MedSpace

REGENERACJA TAKA, JAKIEJ POTRZEBUJESZ!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 08.2018

Medycyna estetyczna rozwija się w szybkim tempie. To co wczoraj było najmodniejsze dzisiaj jest już passe! Bo dzisiaj wkraczają nowe, skuteczniejsze preparaty lepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Luksusowy zabieg SUNEKOS- to propozycja świadomego dbania o swoją skórę. Wyróżnia się wysoką jakością i skutecznością w regeneracji macierzy pozakomórkowej. Co to oznacza? Specjalnie opatentowany klaster zawierający mieszaninę kwasu hialuronowego i aminokwasów przywraca funkcje biologiczne skóry tzn- poprawę nawilżenia warstw głębokich i powierzchownych, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Dzięki temu zmniejsza zmarszczki, daje naturalny i delikatny efekt wolumetryczny. Działa antyoksydacyjnie- uzyskujemy rozświetlenie i wygładzenie utrzymujące się nawet po 6 miesiącach.
Terapię dobieramy do potrzeb skóry i składają się na nią dwa wzajemnie uzupełniające się zabiegi - SUNEKOS 1200 I SUNEKOS 200. Protokół leczenia jest ustalany w czasie konsultacji.

W naszym gabinecie polecamy również wyjątkową mezoterapię o stężeniu kwasu hialuronowego 3% i 4% firmy LUMINERA. Tak wysokie stężenie kwasu zapewnia szybkie, silne nawilżenie naskórka i przywraca równowagę utraconą po kilku miesiącach narażenia na silne promieniowanie słoneczne.

Powyższe zabiegi uzupełniają naszą bogatą ofertę zabiegów regeneracyjnych, z których ogromnym powodzeniem cieszą się CGF- komórki macierzyste i LINERASE- naturalny kolagen.
Dzięki temu mamy możliwość precyzyjnego doboru terapii do indywidualnych potrzeb!
Zapraszamy na konsultacje i jesienną regenerację !

PROMOCJA w dniach 01.09- 01.10.2018
Redensity I - 470 PLN (zamiast 600 PLN)
CGF - 500 PLN (zamiast 600 PLN)
SUNEKOS 200 - 700 PLN ( zamiast 800 PLN - 3 ml preparatu)