MedSpace

MADRYT – NOWOŚCI Z KONFERENCJI
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 10.2016

Międzynarodowa Konferencja Ekspertów Teoxane to niezwykłe przeżycie!

Znaleźć się w gronie najlepszych fachowców w medycynie estetycznej to był zaszczyt i ogromny doping do dalszego rozwoju!

Zarówno wykłady jak pokazy praktyczne dotyczyły tzw trudnych okolic, np. dolina łez czy szyja. Równocześnie zabiegi komentowane były na preparatach anatomicznych, co idealnie pokazywało gdzie powinno się umieścić odpowiedni preparat.

Pokaz dwupoziomowego wypełniania skroni był bardzo nowatorski, pokazywał jak jednocześnie modelować i wzmacniać skórę w tej okolicy.

Nowe podejście do wypełniania zmarszczek na szyi umożliwia preparat Teosyal RHA1, który w połączeniu z mezoterapią Redensity 1 wygładza i napina skórę na szyi.
W wielu zabiegach została przedstawiona cała gama Teosyal RHA - kwasu hialuronowego, który idealnie układa się w skórze i dopasowuje do mimiki.

Genialnym pomysłem był konkurs pomiędzy chirurgami plastycznymi a dermatologami i lekarzami medycyny estetycznej. Każda z tych grup prezentowała swój pomysł na odmłodzenie i regenerację pacjenta a słuchacze głosowali, który jest lepszy. Nie ważne, że wygrała medycyna estetyczna, ważne, że ten konkurs pokazał, że zabiegi mniej inwazyjne i chirurgiczne nie konkurują ze sobą, ale wzajemnie się uzupełniają. Co więcej, każdy chirurg łączył zabieg chirurgiczny z iniekcjami kwasu hialuronowego- niezbędnym etapem terapii odmładzającej.

Na wielu wykładach omawiano komfort pacjenta w czasie zabiegu, który wynika z właściwego znieczulenia, jak również techniki podania- głębokości podawania, szybkości, ilości preparatu.

Najważniejsza konkluzja z tej konferencji: Idealny rezultat zabiegu oraz brak powikłań wynikają z zastosowania właściwego preparatu, we właściwej ilości, we właściwym miejscu. Do tego jest potrzebna nie tylko znajomość preparatów, ale anatomii i najnowszych technik iniekcji.

ZAPRASZAM na najnowsze zabiegi:
regeneracja skóry szyi Teosyal RHA1+RedensityI - tylko 1150 PLN (zamiast 1300 PLN)
wypełnianie doliny łez - Renensity II - tylko 850 PLN (zamiast 950)
do końca listopada 2016 !

GABINET CZYNNY W SOBOTY: 29 października i 19 listopada :)