MedSpace

Czerpiemy piękno z natury!!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 03.2018

W czasach, gdy na topie są wszystkie rzeczy „eko" i „bio" również medycyna estetyczna wraca do tego co naturalne i bezpieczne. Dla osób, które nie chcą sztuczności i odmładzania na siłę - jest alternatywa! To regeneracja skóry oparta na komórkach macierzystych i czynnikach wzrostu. Rewelacyjne efekty widać już na niektórych aktorkach i celebrytkach wybierających uważnie z całej gamy zabiegów.

Co warto podkreślić, regeneracja skóry nie wpływa na mimikę, nie zmienia rysów. Rozświetlenie skóry, jej napięcie, gładkość i miękkość wynikają z uruchomienia naturalnych sił naszego organizmu. Wyjątkowość metody CGF polega na wprowadzeniu w skórę żelu z własnego osocza z komórkami macierzystymi, który stopniowo, w czasie ok 6 tygodni przebudowuje skórę. W ten sposób możemy nie tylko zregenerować twarz ale również szyję, ręce, dekolt. Metoda ta znalazła zastosowanie w stomatologii i ortopedii, co świadczy o jej wyjątkowej skuteczności.

Kolejna nowoczesna i bezpieczna terapia do rewitalizacji i ujędrnienia skóry to Linerase. Injekcje z naturalnego kolagenu stopniowo przebudowują skórę. Jest to terapia uniwersalna do twarzy, szyi, dekoltu ale poprawi też wygląd blizn i wzmocni skórę brzucha po porodzie.

Każda z tych metod jest dobierana indywidualnie i może być łączona z innymi zabiegami w naszym gabinecie. Pierwsze efekty widzimy po tygodniu od pierwszego zabiegu, a na ostateczne czekamy 2-3 miesiące, dlatego nie warto zwlekać z rozpoczęciem terapii, jeśli chcemy skórę przygotować na letnią odsłonę.

Regeneracja naszej skóry to droga do innej przyszłości. Czy wiesz, jaka może być piękna, jeśli wykorzystasz swoje naturalne komórki macierzyste i czynniki wzrostu?

Zapraszamy na wiosenne promocje!

LINERASE- pakiet 3 zabiegów- 2100 PLN zamiast 3600 PLN (twarz + szyja + dekolt lub dłonie)
całość płatna przy pierwszym zabiegu

CGF HARMONY - pakiet 2 zabiegów 2500 PLN zamiast 3100 PLN (twarz + szyja lub dekolt)
całość płatna przy pierwszym zabiegu

Rabaty obowiązują do 15 kwietnia - data pierwszego zabiegu.

Gabinet otwarty w sobotę 7 kwietnia!