MedSpace

BO KAŻDA KOBIETA MA WIELE TWARZY
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 11.2016

Moje wierne pacjentki dobrze wiedzą, że najbardziej spektakularne efekty przynosi systematyczne wykonywanie zabiegów. W ten sposób stopniowo, ale naturalnie i skutecznie usuwamy zmęczenie i odejmujemy lat!

Jednak przed ważniejszymi uroczystościami i świętami, zwłaszcza u nowych pacjentek wprowadzam błyskawiczny program naprawczy. Pozwoli on olśnić otoczenie w tym najważniejszym dniu nieważne, czy będzie to ślub, urodziny czy Sylwester!

Zabiegi, które wtedy wybieram to Restylane Skinlift i Soft Filling.
Dlaczego? Ponieważ podanie kwasu hialuronowego zapewnia błuskawiczny efekt, a odbudowa środkowej części twarzy podkreśla kształt i liftuje policzki. W trakcie tego zabiegu zmniejsza się też tzw. dolina łez, czyli znikają sine podkówki pod oczami. Nadaje to twarzy młodszy, wypoczęty wygląd, a co dla mnie szczególnie ważne poprawia jakość skóry. Podanie kwasu hialuronowego stymuluje produkcję kolagenu, wzmacnia jej nawodnienie i sprężystość.

Od lat sięgam po preparaty z gamy Restylane, która posiada najbardziej udokumentowane bezpieczeństwo w badaniach klinicznych. Pomimo wielu nowych preparatów jest to wciąż marka nr1 w USA. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jestem trenerem podawania preparatów Restylane Skinbooster. Jako trener mam możliwość uczestniczyć w szkoleniach z najlepszymi lekarzami medycyny estetycznej na świecie! Ostatnio uczestniczyłam w szkoleniu z Dr Sapena z Hiszpanii. Co ich łączy? Nie szukają po omacku, wybierają skuteczne i sprawdzone preparaty, a podstawą terapii jest toksyna botulinowa i kwas hialuronowy!

Dlatego Ty również możesz z pełnym zaufaniem poddać się tym zabiegom.
Jednak nie czekaj na ostatni moment - im wcześniej zgłosisz się na zabieg tym osiągniesz lepszy rezultat. Terapia będzie dopasowana do Twoich potrzeb, a efekt widoczny od razu!

Poczuj się luksusowo w ekspresowym tempie!

PROMOCJA - WIĘCEJ ZA MNIEJ! DO 20 GRUDNIA

RESTYLANE SKINLIFT- 1600 PLN (SKINBOOSTER 2 ML+ PERLANE 1 ML)
RESTYLANE SOFTFILLING-1700 PLN (SKINBOOSTER 1ML+ PERLANE 2 ML)

GABINET OTWARTY W SOBOTĘ 10.12