MedSpace

Medycyna estetyczna nigdy nie stoi w miejscu!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 09.2021

Pomimo wielu utrudnień dotyczących organizacji konferencji służących wymianie doświadczeń i wskazywaniu nowych trendów, w laboratoriach trwa ciągła praca nad opracowywaniem coraz skuteczniejszych koktajli odmładzających. Możemy się z nimi zapoznawać na szkoleniach w mniejszym gronie, tym samym ciągle podążając za postępem i doskonaląc swoje umiejętności.

Ogromną furorę w naszym gabinecie robi seria SUNEKOS- system regeneracji macierzy pozakomórkowej oparty na unikalnej formule z kwasem hialuronowym i aminokwasami. Dzięki pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny przywraca funkcje biologiczne skóry, czego efektem jest naturalny, młodszy wygląd. SUNEKOS 200 jest uwielbiany przez osoby młodsze, których skóra potrzebuje rozświetlenia, wygładzenia i nawilżenia. Z kolei SUNEKOS 1200 to głęboka odbudowa, przywrócenie jędrności, zagęszczenie skóry. Może być stosowany w tak delikatnych okolicach jak dolna powieka, gdzie oprócz subtelnego wypełnienia daje rozświetlenie i wygładzenie zmarszczek.
Powyższe preparaty można łączyć w indywidualnym protokole leczenia, a rezultaty utrzymują się ponad 6 miesięcy. Co ciekawe, zaobserwowaliśmy u pacjentek rozjaśnienie kolorytu skóry i znaczną redukcję rumienia.

Obecnie do powyższej rodziny dołącza SUNEKOS Body -przeznaczony do redukcji rozstępów oraz wiotkości skóry ramion, dekoltu, szyi, brzucha, okolicy kolan i ud. Ma on większą pojemność -10 ml, a protokół zabiegowy uzależniamy od obszaru wymagającego leczenia i stopnia zaawansowania zmian.

Konkurencja również nie pozostaje w tyle, wprowadzając na rynek włoskie preparaty - EJAL 40 i REVOK 50. EJAL 40 to więcej niż mezoterapia- to najnowsza generacja kwasu hialuronowego o odpowiednich długościach łańcuchów o stabilnej strukturze, które stopniowo uwalniają do skóry krótkie fragmenty. Te z kolei aktywują fibroblasty, czego efektem jest produkcja i wzmocnienie natywnej macierzy pozakomórkowej. Do zabiegu została opracowana specjalna technika - podaje się go w cztery punkty biorewitalizujące na każdym policzku. Efektem jest lifting policzka natychmiast po zabiegu, szybka regeneracja i długotrwałe efekty stymulacji.

Nowością na rynku jest REVOK 50, który zawiera odpowiednio dobrane i stabilizowane jonowo łańcuchy kwasu hialuronowego w wysokim stężeniu oraz aminokwasy- L-prolina, L-hydroksyprolina, glicyna i L-lizyna HCI. Przeznaczony do leczenia zmian strukturalnych skóry - jest ogromnym sprzymierzeńcem w przeciwdziałaniu starzeniu się tkanki łącznej. Stosujemy go w przypadku skóry odwodnionej, przesuszonej, wiotkiej, narażonej na promieniowanie UV i klimatyzację.

Jak widać, mamy w ręku wspaniałe narzędzia do biorewitalizacji i biorestrukturyzacji skóry po lecie! Dają rezultaty dużo bardziej subtelne i naturalne niż wypełniacze a ich skuteczność przerasta mezoterapię o lata świetlne! Każdy, kto rozczarował się efektami mezoterapii czy dermapena lub korzystał z nich kilkukrotnie bez poprawy jakości skóry, z radością zobaczy zaskakującą różnicę już po pierwszym zabiegu! Zapobieganie zmianom lub głęboka regeneracja- łatwo dopasować zabieg do indywidualnych potrzeb naszych Pacjentek i Pacjentów!

Zapraszam serdecznie na PROMOCJE WRZEŚNIOWE:

SUNEKOS 200 - NOWA NIŻSZA CENA - 700 PLN
SUNEKOS 1200 - 900 PLN (zamiast 1000 PLN)
REVOK 50 - 700 PLN (zamiast 800 PLN)
EJAL 40 - 700 PLN (zamiast 800 PLN)
WYPEŁNIANIE UST - 900 PLN - 1 ML

Gabinet otwarty w SOBOTĘ 11 WRZEŚNIA.