MedSpace

TRZY KROKI do skóry pełnej blasku
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 09.2016

Wiele osób obawia się zabiegów medycyny estetycznej, myśląc że zmieniają rysy twarzy.

A przecież są takie delikatne zabiegi, które poprawiają stan skóry w sposób subtelny, nie są inwazyjne i nie wygląda się po nich dziwnie.

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów jest mezoterapia. Pod tą nazwą kryje się kilka odmian zabiegu, a efekty zależą od zastosowanego preparatu i sposobu jego wprowadzania w skórę.

Jeżeli zależy nam na silnym nawilżeniu i rozświetleniu skóry wybieramy skuteczne preparaty o dużym stężeniu kwasu hialuronowego, z witaminami i aminokwasami np. Redensity I.

Preparat ten jest wprowadzany mikroigiełką tworząc pod skórą małe depozyty, które znikają w ciągu jednego dnia. Następnie rozprzestrzenia się w skórze i silnie wiąże wodę powodując tzw. „efekt glow"- niesamowicie wzrasta przejrzystość skóry i jej gładkość. Najlepszy efekt jest po 2-3 tygodniach, a chcąc podtrzymać ten stan powtarzamy zabieg po ok. 1 miesiącu. Rewelacyjny i niezastąpiony zabieg również na okolicę oka!

Drugim zabiegiem nieinwazyjnym jest peeling. Pod skórą, którą widzimy jest ta, którą chcielibyśmy mieć. Jasna, gładka, pełna blasku i świeżości! A więc czas ją odsłonić i przy okazji pozbyć się niechcianych pamiątek z wakacji- przebarwień, wyprysków. Każdy peeling to doping dla skóry- silne pobudzenie regeneracji i wzmocnienie struktury. Ten zabieg również warto wybrać z rozwagą - każdy peeling odpowiada innym potrzebom skóry!

Trzecia możliwość to mezopeel - jednoczesne zastosowanie peelingu i mezoterapii. Delikatny, a efekt natychmiastowy. Następnego dnia już widzimy różnicę!

Koniec lata to idealny moment na wymienione zabiegi. Zamiast szukać perfekcyjnego podkładu ukrywającego przebarwienia, rozświetlającego i wygładzającego lepiej skupić się na odnowie skóry, wtedy nie będzie wymagała ciężkiego makijażu!

WRZEŚNIOWE PROMOCJE:

Redensity I - 3 ml - 1200 zamiast 1600 PLN ( 2 zabiegi na twarz lub jeden na twarz, szyję i dekolt)

Skinbooster Vital 2 ml- 1100 zamiast 1400 PLN ( zabieg na 2 okolice- twarz+szyja lub dekolt)

NOWOŚĆ ! Kompleksowa regeneracja cebulek włosowych -
kwas hialuronowy z biopepetydami-  DR CYJ-
600 PLN

ZAPRASZAMY W SOBOTĘ 1 PAŹDZIERNIKA-
PROSZĘ O WCZEŚNIEJSZĄ REZERWACJĘ TERMINU - NR TEL. 788-023-990