MedSpace

W Tym Roku Planuję Być Piękna!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 1.2020

Nadszedł ten czas, miesiąc białej kartki, styczeń. Jest znany z planowania i ustalania naszych celów na kolejny rok. Co zrobić by wytrwać w postanowieniach? Jak zmotywować się do realizowania poszczególnych punktów na liście?

Co roku chcemy częściej chodzić na siłownie, jeść więcej warzyw a mniej słodyczy. Obiecujemy sobie więcej czasu wolnego a nawet spełnienie marzeń o np. locie balonem. Są to cele nieprecyzyjne gdyż brakuje tym punktom przede wszystkim zdefiniowania. By utrzymać motywację nasz plan powinien być SMART! Czyli S-szczegółowy, M-mierzalny R-realistyczny T-terminowy! Zacznijmy od małych kroczków, kilku punktów jakie od wielu lat ustalamy! Twoim celem jest zadbanie o siebie? Oto nasze propozycje:

1) Chcę mieć zdrową i promienną skórę więc będę wykonywać mezoterapię z aminokwasami 4 razy w roku.

2) Pożegnam zmarszczki na czole i wpiszę wizytę na botox dwa razy w roku!

3) Marzę o pięknych ustach i ślicznym uśmiechu więc raz w roku odświeżę je i nawilżę kwasem hialuronowym.

4) Przy kolejnych urodzinach chciałabym usłyszeć że wyglądam lepiej niż 5 lat temu więc zadbam o owal twarzy i odbudowę kolagenu z zabiegiem Sculptra.

5) Chciałabym wyglądać rewelacyjnie w nowej sukience na spotkaniu ze znajomymi ze studiów więc do każdego posiłku dołącze warzywa a mięso będę jeść raz na tydzień.

6) Powiem stop trądzikowi i zmniejszę ilość słodyczy zjedzonych do jednego dziennie a jak to mi się uda to i do jednego w tygodniu.

7) Użyję w końcu karnetu na siłownię bo mam dwa/ trzy dni w tygodniu wolny wieczór by pójść i doładować się endorfinami.

8) Będę zdrowa i odwiedzę specjalistów (ginekologa, dentystę, gastrologa) raz w roku i już wpiszę sobie w kalendarz.

9) Nie zapomnę o przyjaciołach i co miesiąc znajdę czas na kawę z znajomymi, z którymi dawno nie miałam kontaktu.

10) Zawsze chciałam czuć się bardziej komfortowo w lecie w koszuli w pracy, więc jak tylko będzie maj to pójdę na botox pach.

11) Pomyślę przyszłościowo o swojej skórze i kupię dobry krem z filtrem, który będzie mnie codziennie chronił.

12) Od dawna mam takie znamię i jeszcze przed wiosną pójdę do dermatologa je zbadać.

13) Mam ochotę odświeżyć swój wizerunek i pokazać się w nowym pięknym makijażu na gładkiej skórze, więc zrobię zabieg z osoczem bogatopłytkowym 3 razy w roku.

Wybierz coś dla siebie! Pamiętaj by Twoje plany na Nowy Rok mieć zapisane czy wydrukowane i powieszone w widocznym miejscu. Zapisuj z wyprzedzeniem w kalendarzu tak, aby nie umknęły. Dodaj do naszej listy swoje propozycje i wejdź z energią i dobrym planem w Nowy 2020 Rok! Życzymy Ci spełnienia marzeń i Szczęśliwego Nowego Roku!

ZAPRASZAMY NA WALENTYNKOWĄ PROMOCJĘ !
SOBOTA - 15 lutego wszystkie zabiegi wypełniania ust -20%