Twój problem Opadające powieki

Opadające powieki

Oczy - pomimo delikatnej pielęgnacji najszybciej ujawniają nasz wiek. Na ich wygląd wpływa nie tylko przemęczenie, długa praca przy komputerze, ale również wady wzroku, które powodują większy wysiłek i częstsze mrużenie.

Oprócz zmarszczek - tzw. kurzych łapek, które łatwo i szybko likwidujemy botoxem, pod oczami pojawiają się zmarszczki, cienie i obrzęki.

Dla wyglądu tej okolicy najważniejsza jest odbudowa delikatnej skóry, zwiększenie jej nawilżenia i napięcia. Oprócz peelingów, które działają wzmacniająco, teraz najczęściej sięgamy po mezoterapię. Można ją łączyć z peelingiem w zabiegu Mezopeel, który silnie nawilża, odświeża i rozjaśnia skórę powiek.

Zabiegiem silnie odżywiający i wzmacniającym dolne powieki, powodującym redukcję cienia jest Hydrobalans Vital z gamy Restylane. Milimetrowe kropelki wstrzykiwane w dolną powiekę zwiększają jej grubość, nawilżenie i stymulują syntezę kolagenu. Preparat utrzymuje się w skórze kilka miesięcy, zapewniając długotrwały efekt.

Wiotkość dolnej powieki można wzmocnić nitkami hialuronowymi Restylane. Tymi samymi nitkami możemy podwyższyć położenie brwi, co podnosi górną powiekę i otwiera oko. Również umiejętne ostrzykiwanie preparatem botoxu umożliwia subtelne uniesienie bocznych części brwi.

Często pod oczami, na skutek zaniku tkanki tłuszczowej powstaje tzw. dolina łez - wstrzykiwanie w tym miejscu kwasu hialuronowego powoduje zmniejszenie zagłębienia, wzmocnienie skóry tej okolicy.

Jak widać, wybór metod odmładzających jest ogromny i nie musimy się zgadzać na upływ czasu! Oprócz zabiegu w trakcie konsultacji są dobierane odpowiednie kosmetyki niezbędne do pielęgnacji.Opadające powieki to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
    NEWSLETTER zapisz wypisz  
    Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
    Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
      MedSpace na Facebooku