MedSpace

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska

Medycyna estetyczna to wykorzystanie wiedzy medycznej w podkreślaniu i przywracaniu piękna, młodości, poczucia atrakcyjności.

Najwyższa jakość zabiegów jest dla mnie priorytetem, dlatego w swojej pracy kieruję się kilkoma zasadami:

NATURALNIE - na pierwszym miejscu stawiam piękna i zdrową skórę - promienną, jednolitą karnację, satynową i gładką powierzchnię, idealnie nawodnioną i sprężystą. Zabiegi i dobrana pielęgnacja pozwalają szybko przywrócić idealny stan! Dbam, by u każdego pacjenta podkreślić własne, niepowtarzalne atuty, ponieważ każdy jest wyjątkowy.

PRECYZYJNIE - jak najmniejszą ilością preparatów subtelnie modeluję rysy twarzy odświeżając i przywracając jej młodzieńczy kształt. Rozluźniając mięśnie przywracam pogodny i wypoczęty wyraz twarzy, bez przerysowanej mimiki.

BEZPIECZNIE - starannie dobieram najlepsze preparaty, bazuję tylko na najlepszych - z gamy RESTYLANE, TEOSYAL, STYLAGE, AZZALURE - wielokrotnie nagradzanych na polskich i międzynarodowych konferencjach. Mając po ręką kilkanaście preparatów zawsze dobieram najlepiej dostosowany do rodzaju i potrzeb skóry.

KOMFORTOWO - w moim gabinecie w trakcie każdego zabiegu jest dobierane odpowiednie znieczulenie (np. stomatologiczne do ust) oraz stosuję najnowsze techniki wypełnień (kaniule). To zapewnia szybki powrót do normalnych zajęć.

DŁUGOTRWAŁE EFEKTY - dzięki skutecznym preparatom i wieloletniemu doświadczeniu w ich zestawianiu osiągnięty rezultat jest długotrwały. W ten sposób ekskluzywne zabiegi są dostępne dla szerszego grona pacjentów!


Zachęcam do zapisywania się do newslettera (na dole każdej strony) - będziecie Państwo na bieżąco informowani o nowościach i promocjach w moim gabinecie.


  • Certyfikowany Lekarz Medycyny Estetycznej (przez Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging):
  • Trener certyfikowany Restylane Skinboosters
  • Członek Rady Ekspertów czasopisma Estetica Beauty (obecnie Art of Beauty)
  • Ekspert w zakresie medycyny estetycznej portalu www.iLekarze.pl
  • Wywiady dla czasopism poświęconych urodzie: Gazeta Wyborcza dodatek Zdrowie i Uroda, Estetica Beauty (obecnie Art of Beauty), Glamour, Lady’s Club
  • Wywiady dla Telewizji Regionalnej i Radia
  • Podyplomowa Szkoła Medycyny Estetycznej PTL
  • Doktorat z immunologii 1999 r.
  • Ekspert medycyny estetycznej w programie Polsat Cafe „Sposób na faceta“