MedSpace


Zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego nazywanego „eliksirem młodości" lub „wampirzym liftingiem" są jednymi z najbardziej popularnych zabiegów rewitalizacji skóry. Ich popularność wynika z naturalności metody wykorzystującej zasoby naszego organizmu. To nasza krew zawiera cenne komórki macierzyste i czynniki wzrostu.

Dlaczego zabieg CGF jest przełomowy?

Unikalny sposób separacji najcenniejszych czynników regeneracyjnych krwi
Możliwość wyboru mezoterapii - CGF LIQUID lub silniejszej stymulacji z użyciem żelu (Activated Plasma Albumin Gel - z własnego osocza) - CGF HARMONY

Wskazania do zabiegu:
  • rewitalizacja skóry twarzy, szyi, rąk czy dekoltu,
  • zmarszczki,
  • wypadanie włosów,
  • wiotka skóra twarzy i ciała,
  • zwiększenie skuteczności innych zabiegów- laserowych, peelingów, przeszczepu włosów,
  • leczenie oparzeń, ran i blizn.
Przebieg zabiegu:

CGF LIQUID:
Po pobraniu krwi zostaje ona odwirowana w separatorze komórkowym, dzięki któremu uzyskujemy wyodrębnione komórki macierzyste i czynniki wzrostu. Tak przygotowany materiał podajemy w (uprzednio znieczuloną skórę) metodą mezoterapii.

CGF HARMONY:
Jeżeli Twoja skóra wymaga intensywniejszej regeneracji wyodrębnione czynniki wzrostu i komórki macierzyste zwieszamy w żelu (Activated Plasma Albumin Gel) To zapewni dłuższą i silniejszą regenerację. Wtedy zabieg wykonujemy dwupoziomowo- mezoterapia i podanie głębsze żelu kaniulą.

Przebieg terapii:

CGF LIQUID - wykonujemy w serii 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.
CGF HARMONY - wymaga 3 zabiegów w odstępach 6 tygodni.

Działania niepożądane:

Po zabiegu może wystąpić niewielki obrzęk lub małe siniaczki. Metoda w 100% naturalna i bezpieczna. Bez ryzyka alergii i powikłań.

Przeciwwskazania:

Choroby autoimmunologiczne, infekcje, ciąża, karmienie, nowotwory. Przyjmowanie leków p-krzepliwych.

Efekty terapii:

Stymulacja syntezy kolagenu, naczyń krwionośnych, biorewitalizacja. W efekcie skóra staje się zdrowsza, odmłodzona, gładka, świeża i promienna. Redukcja drobnych zmarszczek, wyrównanie kolorytu, poprawa napięcia i struktury. Efekt naturalny, nie ma żadnej możliwości zmiany rysów twarzy.

Zmniejszenie wypadania włosów. Szybka regeneracja blizn i uszkodzeń po oparzeniach.