MedSpace

Właściwe odmładzanie polega na umiejętnym łączeniu zabiegów, tak aby działać na wielu poziomach skóry:
  1. powierzchowny - usuwanie fotouszkodzeń, zwiększenie nawilżenia i przejrzystości skóry, zmniejszenie przetłuszczania,
  2. płytki - wypełnianie drobnych zmarszczek, bruzd, rozluźnienie zmarszczek botuliną,
  3. głębszy - odtwarzanie struktury skóry, co decyduje o jej elastyczności i napięciu (na tym poziomie wykonywane zabiegi nie przynoszą szybkich i spektakularnych efektów, ale na długi czas odsuwają zmiany o typie opadania - pogłębianie doliny łez i cieni na policzkach, utratę owalu twarzy),
  4. głęboki - przywracanie objętości młodej twarzy.
Większość popularnych zabiegów skupia się na wypełnianiu zmarszczek i dodawaniu objętości policzkom. Pacjentki są zadowolone z szybkiego efektu, ale pomimo systematycznego ich wykonywania pozostają pewne miejsca, które przypominają o upływającym czasie. Umiejętne łączenie zabiegów, dostosowanie ich do potrzeb skóry, wieku i zaawansowania zmian to klucz do sukcesu. Młodziej wyglądają osoby o promiennej, gładkiej skórze, z wyraźnie zarysowaną linią żuchwy, o proporcjonalnie uwypuklonych policzkach i części jarzmowej twarzy, bez cieni i opadających linii.

Aby zapobiegać lub powstrzymać pierwsze zachodzące zmiany w jędrności skóry polecamy RESTYLANE SKINBOOSTERS - kwas hialuronowy przeznaczony do regeneracji skóry. Dzięki komfortowemu podawaniu (kaniule) zabieg jest dyskretny, a efekt promiennej, jędrniejszej skóry narasta z każdym tygodniem.

Inny zabieg przynoszący spektakularne rezultaty to SCULPTRA. Nowoczesna i naturalna metoda stymulacji produkcji własnego kolagenu. Z wiekiem nasza skóra produkuje mniej włókien kolagenowych i innych substancji budulcowych, dlatego staje się coraz cieńsza i bardziej wiotka. Pojawiają się zmarszczki, bruzdy i zmieniają rysy twarzy. Mobilizacja fibroblastów i zwiększona produkcja kolagenu powoduje głęboką regenerację, wzrost elastyczności, pogrubienie i obkurczenie skóry. Efektem kompleksowego działania Sculptry jest nie tylko wygładzenie zmarszczek, ale również przywrócenie objętości i podniesienie policzków oraz poprawa owalu.

Uniwersalnym i szybkim sposobem przywracania objętości policzków, modelowania twarzy jest WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM preparatami wolumetrycznymi - gęstymi, o długotrwałym działaniu (około 1,5 roku). W naszym gabinecie zabieg jest wykonywany kaniulami.