MedSpace

Oczy i usta to najpiękniejsze, najbardziej wyróżniające nas części twarzy. Wyrażają nasze emocje, pokazują wewnętrzną siłę. Niestety oczy jako pierwsze pokazują nasze zmęczenie, przeżywany stres, ujawniają to, co chciałybyśmy ukryć. Nieprzespane noce i niewłaściwa dieta objawiają się w postaci cieni i wiotkiej skóry. Narażenie na promienie słoneczne, praca przy komputerze oraz zaniedbania w pielęgnacji to przyczyna sieci drobnych zmarszczek na powiekach. Zmiany te obserwujemy nieraz już u młodych kobiet często korzystających z solarium. Czy możemy temu zapobiegać? Oczywiście, że tak! Jak tylko zauważamy pierwsze niepokojące nas objawy np. drobne zmarszczki możemy zastosować MEZOTERAPIĘ z kwasem hialuronowym w celu nawilżenia i regeneracji skóry. Zabieg ten również zaradzi cieniom pod oczami, zmniejszy wiotkość górnej i dolnej powieki.

W celu redukcji kurzych łapek polecamy BOTOX, który rozluźnia mięśnie. Umiejętne wprowadzenie tego preparatu może podnieść boczne części brwi, co „otwiera” oko, dając efekt świeżego, wypoczętego spojrzenia.

Na zagłębienie pod dolną powieką proponujemy TEOSYAL REDENSITY II lub RESTYLANE SKINBOOSTERS z kwasem hialuronowym, który jest przeznaczony do wypełnienia i wzmocnienia skóry. Jeżeli mamy głęboką dolinę łez wykonujemy WYPEŁNIANIE KWASEM HIALURONOWYM wyrównując policzek. Przebarwienia okolicy oczu usuwamy PEELINGAMI, które również dodają blasku i poprawiają napięcie skóry. Jak widać nie trzeba od razu myśleć o chirurgii plastycznej. Warto jednak pamiętać, że delikatna okolica oczu wymaga cierpliwości i systematyczności. Zabiegi powtarzamy lub łączymy w zależności od potrzeb dążąc do upragnionego efektu. Po zabiegu najlepiej mieć ok. dwóch dni na odpoczynek, dlatego najczęściej wykonujemy je przed wolnym weekendem.