MedSpace

Jaka jest piękna skóra? Gładka, satynowa, delikatna w dotyku, o jednolitej karnacji, sprężysta i idealnie nawilżona. W takiej skórze czujesz się komfortowo i wyjątkowo.
 Na szczęście, w dobie najnowszych technologii mamy wpływ na jej wygląd. W zależności od potrzeb możemy przywrócić świeżość i promienny blask, wzmocnić kondycję, odbudować strukturę, przywrócić elastyczność i nawilżenie. Co więcej, taka „kuracja na receptę”, czyli idealnie dobrana zatrzymuje, a nawet cofa czas i usuwa efekty naszych błędów pielęgnacyjnych.

W naszym gabinecie wprowadzamy najnowsze, najdelikatniejsze i najskuteczniejsze metody regeneracji skóry. Począwszy od całej gamy PEELINGÓW dla skóry tłustej lub z przebarwieniami, poprzez MEZOTERAPIĘ bogatymi w składniki koktajlami dla skóry suchej i delikatnej, po zabiegi wzmacniające skórę - SKINBOOSTERS lub SCULPTRA.

Zabiegi dopieramy biorąc pod uwagę nie tylko rodzaj skóry (sucha, normalna, tłusta), jej wiek (młoda, dojrzała), wrażliwość na zewnętrzne czynniki, alergie, nadaktywność naczyniową (skłonność do rumienia i rozszerzonych naczyń), choroby (niektóre wykluczają pewne zabiegi) ale również ograniczenia czasowe pacjenta i jego wrażliwość na ból. Dlatego tak ważna jest pierwsza konsultacja, w trakcie której dobiera się indywidualną terapię. Terapia anti-aging obejmuje też dobranie właściwej pielęgnacji domowej, diety, aktywności fizycznej. W ten sposób przez wiele lat możemy wyglądać młodo i atrakcyjnie, bez cienia sztuczności!

Maximum efektu i maximum komfortu - to jest możliwe!