Twój problem Rumień twarzy

Rumień twarzy

Na skórze wrażliwej często obserwujemy pojawiający się rumieniec, który, niestety, utrwala się z wiekiem. U jego podłoża mogą leżeć: uszkodzenie słoneczne, zaburzenia pokarmowe, zmiany hormonalne, stres i zaburzenia nerwowe. Nie leczony może przekształcić się w trądzik różowaty.

Do ustalenia prawidłowego toku leczenia niezbędny jest dokładny wywiad poszerzony o badania laboratoryjne. W pielęgnacji domowej zalecamy kremy specjalistyczne, do cery naczyniowej, zawierające nie tylko czynniki uszczelniające naczynia ? mirt, kasztanowiec, Wit C, ale również przeciwzapalne.

Z zabiegów gabinetowych polecamy fototerapię, zabiegi delikatnie złuszczające - peelingi.Rumień twarzy to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
  MedSpace na Facebooku