Twój problem Nadpotliwość

Nadpotliwość

U niektórych osób nadmierne pocenie występuje ciągle, nie tylko pod wpływem stresu czy wysokiej temperatury. Może wynikać z nadpobudliwości nerwowej lub innych nieznanych czynników i znacznie utrudniać życie. Osoby te mają stale mokre ręce, co przeszkadza w kontaktach towarzyskich i biznesowych. Również mokra koszula może być odbierana przez innych jako objaw nadmiernego stresu.

Do tej pory trudno było znaleźć jakieś proste, skuteczne rozwiązanie tego problemu - dezodoranty lub antyperspiranty działały krótko, a radykalne rozwiązanie - wycięcie gruczołów było dużą ingerencją chirurgiczną.

Obecnie najskuteczniejszym zabiegiem jest ostrzykiwanie dłoni, pach, stóp toksyną botulinową, która na kilka miesięcy blokuje wydzielanie potu. Po znieczuleniu danego miejsca, ostrzykujemy bardzo małymi dawkami całą okolicę. Efektem jest znaczna redukcja pocenia, co umożliwia normalne funkcjonowanie w pracy i w domu. Każdy następny zabieg daje dłuższe i lepsze efekty.Nadpotliwość to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
  MedSpace na Facebooku