Twój problem Cienie pod oczami

Cienie pod oczami

Oczy - pomimo systematycznej, delikatnej pielęgnacji najszybciej ujawniają nasz wiek. Na ich wygląd wpływa nie tylko przemęczenie, długa praca przy komputerze, ale również wady wzroku, które powodują większy wysiłek i częstsze mrużenie.

Oprócz zmarszczek - tzw. kurzych łapek, które łatwo i szybko likwidujemy botoxem, pod oczami pojawiają się zmarszczki, cienie i obrzęki.

Dla wyglądu tej okolicy najważniejsza jest odbudowa delikatnej skóry, zwiększenie jej nawilżenia i napięcia. Oprócz peelingów, które działają wzmacniająco, teraz najczęściej sięgamy po mezoterapię. Można ją łączyć z peelingiem w zabiegu Mezopeel, który silnie nawilża, odświeża i rozjaśnia skórę powiek.

Jednym z najskuteczniejszych preparatów do mezoterapii jest Dermaheal HSR z wysokim stężeniem kwasu hialuronowego, który zawiera 58 aktywnych czynników - witaminy, aminokwasy, minerały, antyoksydanty, koenzymy, kwasy nukleinowe i peptydy silnie stymulujące namnażanie komórek. Nawilżając przywraca optymalną równowagę skórze, powoduje jej wzmocnienie i ujędrnienie oraz wygładzenie drobnych zmarszczek. Innym preparatem do mezoterapii oka jest Light Eyes Ultra – koktajl z kwasem hialuronowym i substancjami wzmacniającymi naczynka, dlatego szczególnie jest przeznaczony do redukcji cieni pod oczami. Zabiegi te wykonujemy w serii - ok. 3 zabiegów co 2-3 tygodnie.

Mezoterapią ostrzykujemy też górną powiekę, uzyskując jej delikatne skrócenie. Otwarcie oka i uniesienie bocznych części brwi umożliwia umiejętne ostrzykiwanie preparatem botoksu czoła i kurzych łapek.

Często pod oczami, na skutek zaniku tkanki tłuszczowej powstaje tzw. dolina łez - wstrzykiwanie w tym miejscu kwasu hialuronowego powoduje zmniejszenie zagłębienia oraz wzmocnienie skóry tej okolicy. W tym przypadku najczęściej sięgamy po Restylane Hydrobalans - jest to stabilizowany preparat, którego efekt utrzymuje się ok. 6 miesięcy.

Jak widać, wybór metod odmładzających jest ogromny i nie musimy się zgadzać na upływ czasu! Oprócz zabiegu w trakcie konsultacji są dobierane odpowiednie kosmetyki niezbędne do pielęgnacji.Cienie pod oczami to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
    NEWSLETTER zapisz wypisz  
    Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
    Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
      MedSpace na Facebooku