Twój problem Wiotka szyja

Wiotka szyja

Szyja - to bardzo newralgiczna okolica, z wyjątkowo delikatną skórą, ciągle w ruchu. Bruzdy pojawiają się na niej już w młodym wieku, czasami po 20 roku życia, zwłaszcza u osób korzystających z solarium. Często zapominamy o stosowaniu na niej filtrów słonecznych, z kolei używanie perfum przed wyjściem na słońce powoduje powstanie brązowych przebarwień.

Odnowa tej okolicy jest trudna i wymaga cierpliwości. Najczęściej niezbędna jest seria zabiegów. Do dyspozycji mamy peelingi, zwłaszcza z retinolem, które zmniejszają przebarwienia i wzmacniają skórę.

Oprócz peelingów możemy wzmacniać i wyrównywać koloryt laserem - IPL połączony z radiofrekwencją to zabieg krótki, nie powodujący wyłączenia z codziennej aktywności.

Z preparatów podawanych w mezoterapii najszybszy efekt daje Hydrobalans Vital z gamy Restylane - kwas hialuronowy w postaci delikatnego żelu wypełnia bruzdy na szyi oraz tworzy konstrukcję zapobiegającą wiotczeniu skóry.

Silnie wzmacniający skórę szyi preparat to Sculptra, czyli kwas polimlekowy. Dzięki stymulacji naturalnej produkcji kolagenu efekt pojawia się stopniowo i jest bardzo naturalny. Obserwujemy pogrubienie skóry, jej podciągnięcie oraz, co ważne, długie utrzymywanie się rezultatów - ok. 1 roku. Zabieg wykonujemy w serii ok. 2 - 3 zabiegów. Umożliwia on uniknięcie operacji chirurgicznej, dlatego jest nazywany - lifting bez skalpela.Wiotka szyja to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
    NEWSLETTER zapisz wypisz  
    Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
    Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
      MedSpace na Facebooku