Twój problem Zniszczone dłonie

Zniszczone dłonie

Niezależnie od naszych starań o zadbany wygląd, dłonie często zdradzają nasz wiek. Drogie kremy, maseczki, wizyty u kosmetyczki często nie przynoszą oczekiwanych efektów. Nie możemy jednak uważać, że jest to nieuniknione!

Dłonie są cały czas widoczne, wystawiane na słońce. Szybko pojawiają się na nich oznaki starzenia - przebarwienia, cienka i szorstka skóra, szybkie podrażnianie pod wpływem niskiej temperatury. W naszym gabinecie dysponujemy szeregiem skutecznych metod, które szybko przywrócą im młody wygląd.

Właściwy dobór metody zależy od potrzeb i wieku pacjenta, stopnia zaawansowania zmian. Najprostsza metoda poprawy kondycji skóry rąk to peelingi - ujednolicają koloryt, zmniejszają przebarwienia i złuszczają zrogowaciały naskórek stymulując odnowę.

W naszym gabinecie dysponujemy najlepszym aparatem do fotoodmładzania - IPL połączony z radiofrekwencją, który umożliwia nie tylko redukcję plam, wyrównanie kolorytu skóry, zmniejszenie zaczerwienienia, ale również zwiększenie jej napięcia. Zabieg szybki, tzw. lunchowy - po wykonaniu można od razu wrócić do swoich zajęć.

Inny zabieg wzmacniający i silnie nawilżający skórę rąk to Hydrobalans Vital z gamy Restylane. Kwas hialuronowy, którym ostrzykujemy skórę tworzy w niej delikatną siateczkę, która pęczniejąc nawilża i pogrubia naskórek. Zabieg polecany zwłaszcza dla osób ok. 30-40 roku życia, w serii ok.2-3 , co dwa tygodnie.

Kolejny preparat silnie odbudowujący i odmładzający skórę to Sculptra - kwas polimlekowy. Stymuluje on stopniową, naturalną odnowę kolagenu. Zabieg polecany dla rąk o bardzo wiotkiej skórze, stosowany w serii 2-3, co 4 tygodnie.

Dla bardzo szczupłych rąk, o wyraźnie widocznych zagłębieniach pomiędzy kośćmi polecam zabieg Macrolane - to gęsty kwas hialuronowy przeznaczony do uzupełniania objętości. Daje natychmiastowy efekt wypełnienia zapadniętych miejsc, ręce odzyskują młodszy wygląd.Zniszczone dłonie to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
    NEWSLETTER zapisz wypisz  
    Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
    Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
      MedSpace na Facebooku