Twój problem Zmarszczki utrwalone

Zmarszczki utrwalone

Zarówno zmarszczki utrwalone jak i bruzdy powstają w miejscach o dużej ruchomości. W porównaniu do zmarszczek mimicznych są one trwałymi uszkodzeniami wynikającymi z degeneracji włókien kolagenowych i elastycznych. Nie znikają po zastosowaniu botoxu.

Stanowią ubytek strukturalny i objętościowy skóry dlatego do ich zmniejszenia niezbędna jest regeneracja skóry lub wypełnienie kwasem hialuronowym.

Najszybszy zabieg to wypełnienie, często wykonuje się go po zrelaksowaniu danego miejsca botoxem, gdyż te dwa zabiegi uzupełniają swoje działania. Botox wypłyca zmarszczkę i zapobiega szybkiej degradacji wprowadzonego wypełniacza. Kwas hialuronowy uzupełnia zmarszczkę, podnosi zagłębienie, zmniejsza bruzdy.

Często obserwujemy głębokie bruzdy nosowe już u młodych osób, które wynikają z częstego uśmiechania lub szczególnej budowy anatomicznej. Na szczęście zabiegi wypełniania oprócz efektu zmniejszenia bruzdy również nieco usztywniają tą okolicę, przyczyniają się do jej regeneracji. U wielu pacjentek, pomimo upłynięcia podawanego przez producenta czasu utrzymywania preparatu ok. 1 roku , po tym czasie twarz wygląda znacznie lepiej niż przed zabiegiem.

Zabiegi regenerujące skórę, które również przyczyniają się do spłycenia zmarszczek i bruzd to peelingi, mezoterapia i fotoodmładzanie, trzeba jednak pamiętać, że wykonujemy je w serii ok. 3-5 -7 w zależności od potrzeb skóry.Zmarszczki utrwalone to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
  MedSpace na Facebooku