Twój problem Zmarszczki mimiczne

Zmarszczki mimiczne

Każdego dnia nasza twarz wykonuje tysiące ruchów: uśmiechamy się, marszczymy, złościmy, denerwujemy. Im jesteś bardziej energiczną i ekspresyjną osobą tym więcej twoja twarz wyraża uczuć. Niestety, w miejscach, które zaginają się codziennie - czoło, kurze łapki powstają delikatne zagięcia, które utrwalają się z czasem. Następuje ?przeciążenie materiału? które przejawia się w postaci drobnych zmarszczek. Proces ten występuje u każdego, niezależnie od wieku.

Mamy jednak niezawodną metodę relaksacji mięśni odpowiedzialnych za ruch danej okolicy. Zabieg botoxu nie działa bezpośrednio na skórę, ale zmniejszając ruchliwość powoduje rozprostowanie drobnych zmarszczek i zapobiega ich pogłębianiu.

Wykorzystujemy go zwłaszcza w takich okolicach jak czoło, kurze łapki, głębokie bruzdy nosowe, pobrużdżona broda. Możemy też zredukować nadmierne odsłanianie dziąseł w uśmiechu tzw. gummy smile.

Efekt dobrze zrobionego zabiegu botoxu jest niezauważalny dla innych, a każdy następny trwa coraz dłużej, nawet do pół roku.Zmarszczki mimiczne to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
  MedSpace na Facebooku