Twój problem Zbyt wąskie usta

Zbyt wąskie usta

Usta i oczy - to obszary na które szczególnie zwracamy uwagę patrząc na każdą osobę. Niektóre kobiety od urodzenia mają małe lub wąskie usta, niektóre maja dużą dysproporcję pomiędzy górną a dolną wargą. Czasami z pięknych ust w młodości zostaje wąska czerwień wargowa, pojawiają się zmarszczki palacza, kąciki ust opadają w dół.

Na szczęście te wszystkie mankament możemy teraz poprawić kwasem hialuronowym. Jest to naturalna substancja obecna w naszej skórze, której niestety z wiekiem ubywa. Brak kwasu odpowiedzialny jest za zmniejszenie objętości ust i pojawianie się zmarszczek. Podając więc kwas hialuronowy przywracamy jej napięcie, sprężystość i odpowiednie nawilżenie. W trakcie zabiegu możemy skorygować nierówności, podnieść kąciki - co nadaje twarzy bardziej optymistyczny wyraz.

Efekt jest natychmiastowy, ale ostateczny kształt usta nabierają po kilku dniach, kiedy wstrzyknięty preparat nawilży je, stanie się delikatniejszy i dostosuje do skóry. Z wielu lat moich doświadczeń wynika, że usta po zabiegu wyglądają znacznie dłużej świeżo i pięknie, niż czas utrzymywania się preparatu, jaki podaje producent.Zbyt wąskie usta to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
  MedSpace na Facebooku