Twój problem Łysienie

Łysienie

Czasem patrząc w lustro mamy ochotę obciąć włosy na krótko - są łamliwe, bez połysku, coraz ich mniej. Niestety na nich szybko odbija się nasz nerwowy i wyczerpujący tryb życia.

Czynniki wpływające na stan włosów to brak białka i witamin w diecie, ciągłe, niezbilansowane odchudzanie, zaburzenia hormonalne i inne choroby, przyjmowane leki, stres, źle dobrane zabiegi pielęgnacyjne np. przedłużanie włosów.

Pomimo dużej dostępności suplementów diety, odżywek rzadko udaje się je właściwie zregenerować i zatrzymać wypadanie.

Niezbędna jest prawidłowa diagnostyka, ponieważ wypadanie włosów może być pierwszym objawem istniejącej choroby.

Z zabiegów gabinetowych proponujemy mezoterapię. W tej metodzie wstrzykujemy małe dawki substancji leczniczych i odżywczych: minoksydyl, biotyna, D-pantenol, krzemionka organiczna, aminokwasy oraz witaminy, pierwiastki śladowe. Występują one w preparatach łączonych - NCTF, Haircare lub sami tworzymy koktajl. Kuracje zaczynamy od fazy uderzeniowej - 1 zabieg na tydzień przez dwa miesiące, potem 1 zabieg na miesiąc jako kuracja podtrzymująca.

Do uzyskania optymalnych efektów niezbędna jest też prawidłowa dieta, bogata w białko.Łysienie to problem, którego pozbędziesz się dzięki znakomitym zabiegom przeprowadzanym w prestiżowym Gabinecie Medycyny Estetycznej MedSpace. Zapraszam do zapoznania się z poniższymi metodami leczenia i informacjami na ten temat:
NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska
  MedSpace na Facebooku