MedSpace

Indywidualny program odmładzający
Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego pomimo zabiegów polecanych w zależności od wieku dla każdej pacjentki przygotowujemy wyjątkowy program odmładzający.

Pierwsza konsultacja jest bardzo ważnym etapem leczenia. W jej trakcie nie tylko oceniamy skórę – jej nawilżenie, sprężystość, zmiany spowodowane słońcem lub wiekiem ale również owal twarzy, okolice oczu - tzw dolinę łez, wypełnienie policzków, nasilenie ruchów mimicznych. Oprócz twarzy badamy szyję, dekolt i inne okolice. Każda pacjentka jest pytana o pielęgnację, tryb życia i nawyki żywieniowe.

Ważne są również choroby, stosowane leki, korzystanie z solarium, palenie papierosów.  Po wysłuchaniu oczekiwań pacjenta dotyczących spodziewanych efektów terapii lekarz ustala  indywidualny program odmładzający.

Jest on wyjątkowy, ponieważ  zawiera  najskuteczniejsze zabiegi dostosowane do oczekiwań pacjenta, które uwzględniają jego tryb życia i inne ograniczenia. Lekarz przedstawia odpowiedni sposób pielęgnacji, odżywiania, proponuje właściwą aktywność fizyczną  aby jak najlepiej wspomagać terapię lekarską.

Poczuj się wyjątkowo i dobierz Twój własny  program odmładzający!