MedSpace

Masz 50 lat
W okresie około 50 r.ż. dla utrzymania jak najdłużej młodych rysów twarzy i sprężystej skóry potrzebna jest współpraca medycyny estetycznej z wieloma innymi specjalizacjami, m.inn. dietetyką, ginekologią czy endokrynologią.

Odpowiednia dieta, pielęgnacja, aktywny tryb życia, dobrana hormonalna terapia zastępcza decydują o naszym wyglądzie i samopoczuciu.

Modelowanie kwasem hialuronowym

Najnowsze, ekskluzywne zabiegi modelowania twarzy gęstym kwasem hialuronowym pozwalają na przywrócenie objętości policzków, zmniejszenie cieni pod oczami oraz wyrównanie owalu twarzy. Długie utrzymywanie rezultatów (12-16 miesięcy) to ich dodatkowy atut!

Mezoterapia dłoni i szyi

Dłonie i szyja to okolice najczęściej zdradzające wiek – aby dłużej pozostały młode rozwiązaniem jest mezoterapia kwasem hialuronowym lub zabieg HydrobalansRestylane. Aby wzmocnić jej efekty łączymy ją z peelingami. Zrogowaciały naskórek zostaje złuszczony, odsłania się nowa, jaśniejsza i lepiej nawilżona skóra.

Zabiegi łączone

Aby uzyskać optymalne rezultaty terapii łączymy wiele technik dostosowując je do oczekiwań pacjentów, ich możliwości, sposobu życia, zaplanowanych uroczystości.

Umiejętne podkreślenie naturalnych atutów poprawia samopoczucie, dodaje pewności w kontaktach towarzyskich. W każdym wieku powinniśmy wyglądać pięknie i zdrowo!

Sculptra

To najnowszy zabieg stymulujący wzrost elastyczności skóry, korygujący powstające z wiekiem zagłębienia - bruzdy, fałdy, zmarszczki. Umożliwia on delikatne powiększenie policzków, odtworzenie idealnego owalu twarzy. Jego nazwa Sculptra pochodzi od rzeźby, a więc celem jest wyrzeźbienie młodszej, atrakcyjniejszej twarzy. Jest alternatywą do liftingu chirurgicznego, bez długiego okresu rekonwalescencji i gojenia ran.
Indywidualny program odmładzający


Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego pomimo zabiegów polecanych w zależności od wieku dla każdej pacjentki przygotowujemy wyjątkowy program odmładzający. Poczuj się wyjątkowo i dobierz Twój własny  program odmładzający!