MedSpace

Masz 40 lat
To okres, w którym na twarzy odbija się nasz sposób życia, nieprzespane noce, zmartwienia, nadmierna ekspozycja na słońce. Jednak istnieją skuteczne metody, aby wyglądać i czuć się młodo!

Sculptra

To najnowszy zabieg stymulujący wzrost elastyczności skóry, korygujący powstające z wiekiem zagłębienia - bruzdy, fałdy, zmarszczki. Umożliwia on delikatne powiększenie policzków, odtworzenie idealnego owalu twarzy. Jego nazwa Sculptra pochodzi od rzeźby, a więc celem jest wyrzeźbienie młodszej, atrakcyjniejszej twarzy. Jest alternatywą do liftingu chirurgicznego, bez długiego okresu rekonwalescencji i gojenia ran.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Dzięki zastrzykom z kwasu hialuronowego – naturalnej substancji budulcowej naszej skóry możemy poradzić sobie z wieloma problemami:

  • zmniejszenie objętości ust
  • podkrążone oczy
  • zmarszczki nad górną wargą
  • bruzdy nosowe
  • zmarszczki marionetki (idące od kącików ust ku dołowi)
  • opadające kąciki ust
  • utrwalone zmarszczki czoła lub okolic oczu
  • uzupełnienie objętości policzków
  • modelowanie owalu twarzy, w połączeniu z toksyną botulinową tzw. Nefretete lift


Zabiegi przeprowadzane są w znieczuleniu dobieranym indywidualnie. Efekty zabiegu utrzymują się ok. 6-16 miesięcy w zależności od preparatu oraz anatomicznych uwarunkowań, jednak po tym okresie skóra nad zmarszczką nadal wygląda lepiej niż przed zabiegiem.

Mezoterapia – leczenie cellulitu

Cellulit jest problemem, który spędza sen z powiek przed każdym wyjazdem na wakacje i ubieraniem krótszej sukienki. Rozwiązaniem problemu jest mezoterapia koktajlem substancji spalających tłuszcz (kofeina, L-karnityna), drenujących (centella asiatica, nostrzyk z rutyną, karczoch),ujędrniających (krzemionka, DMAE).W połączeniu z masażami daje efekt wygładzenia skóry, zwiększa jej elastyczność i redukuje obwód.

Cosmelan

Najskuteczniejszy zabieg dla osób z przebarwieniami hormonalnymi i jako kuracja odmładzająca dla pacjentek o wiotkiej, pozbawionej sprężystości skórze. To najsilniejszy preparat z retinolem i szeroką gamą kwasów, który pozwala pozbyć się plam barwnikowych, reguluje wydzielanie łoju, zwęża pory oraz przebudowuje skórę powodując jej odmłodzenie i rozjaśnienie.

Indywidualny program odmładzający

Każda z nas jest wyjątkowa, dlatego pomimo zabiegów polecanych w zależności od wieku dla każdej pacjentki przygotowujemy wyjątkowy program odmładzający. Poczuj się wyjątkowo i dobierz Twój własny  program odmładzający!