MedSpace

Masz 30 lat
Pacjenci w tym wieku to osoby świadome swej urody, ale często zapracowane i nie mające czasu na korzystanie z długich zabiegów kosmetycznych. Liczy się szybkość i skuteczność!

Botox

Tym, którzy chcą zapobiegać powstawaniu zmarszczek a mają bogatą mimikę doradzam injekcje toksyny botulinowej np. preparatem Botox. Obecnie zabiegi te są wykonywane najmniejszymi skutecznymi dawkami tak, aby nie „zamrozić” mimiki, ale uzyskać naturalny efekt relaksacji mięśni. Rysy stają się łagodniejsze, twarz przestaje być napięta i zestresowana.
Wiele osób cierpi na nadpotliwość - problem, który utrudnia kontakty z ludźmi. Ostrzyknięcie toksyną botulinową okolicy pach lub dłoni uwalnia od niepotrzebnego stresu, zwłaszcza w lecie.

Hydrobalans Vital i Vital White

Pierwsze delikatne zmarszczki pojawiają się u kobiet mających delikatną, suchą skórę i wynikają głównie z jej odwodnienia. Aby przywrócić sprężystość wynaleziono zabieg Hydrobalans Restylane. Dzięki kwasowi hialuronowemu uzyskujemy pobudzenie syntezy kolagenu, co poprawia elastyczność i nawilżenie skóry, spłyca zmarszczki, wyrównuje owal twarzy. Szybki zabieg, długo utrzymujące się efekty!

Maska tretinoinowa SKINFIT

Pacjentom nie lubiącym zastrzyków proponuję wyjątkową maskę, która zdobyła główną nagrodę na XV Światowym Kongresie Medycyny Estetycznej w Rzymie i właśnie wchodzi na nasz rynek. Efekty jej działania to pobudzenie syntezy kolagenu, redukcja zmarszczek, przebarwień i zmniejszenie przetłuszczania skóry.

Fotoodmładzanie
Zabieg laserowy, bardzo komfortowy dla pacjenta, nie powoduje wyłączenia z normalnego trybu życia. Dzięki niemu uzyskujemy wyrównanie karnacji skóry, jej rozjaśnienie oraz większą sprężystość. Po serii ok. 5 zabiegów  co 3 tygodnie każda okolica poddana terapii - twarz, ręce, szyja, dekolt - jest wyraźnie odmłodzona i zregenerowana.