MedSpace


Masz 20 lat

Konsultacja lekarza medycyny estetycznej dotycząca oceny skóry, doboru pielęgnacji to dobry początek profilaktyki przeciwzmarszczkowej.

Mezoterapia

Osoby często korzystające z solarium, opalania lub pracujące w pomieszczeniach klimatyzowanych skarżą się na przesuszoną skórę. Aby zapobiegać nasilaniu się tego problemu, który prowadzi do odwodnienia skóry i jej uwrażliwienia proponuję mezoterapię koktajlami zwierającymi witaminy oraz kwas hialuronowy. Dzięki wykonaniu serii takich zabiegów skóra jest nawilżona, wygląda świeżo, jest pełna blasku. W celu przedłużenia efektów tej kuracji dobieram odpowiednie kosmetyki.

Peelingi

Pacjentom z trądzikiem lub uszkodzeniami skóry po trądziku (przebarwienia, blizenki) proponuję serię peelingów, które działają antybakteryjnie, rozjaśniająco i wygładzają drobne blizenki.

Wypełnianie kwasem hialuronowym

Medycyna estetyczna pomaga osobom, którym nie podobają się ich zbyt wąskie lub niesymetryczne usta, ponieważ kwasem hialuronowym możemy podkreślić ich kontur, wyrównać niedoskonałości, powiększyć a przede wszystkim świetnie nawilżyć. Takie usta wystarczy musnąć błyszczykiem, by uzyskać rewelacyjny efekt.

Zamykanie naczynek

Niezależnie od wieku, u osób z delikatną, wrażliwą na czynniki zewnętrzne skórą pojawiają się drobne pajączki - teleangectasiae. Na początku zauważalne są jako rumieńce, które pojawiają się w stresie i przy różnicach temperatury – wymagają bardzo uważnej pielęgnacji, gdyż problem narasta i może grozić powstaniem trądziku różowatego - schorzenia bardzo trudnego w terapii. Wczesna obserwacja zmian, zamykanie laserowe naczynek i odpowiednia profilaktyka umożliwiają utrzymanie skóry w dobrej kondycji przez wiele lat.

Depilacja laserowa

Pomimo systematycznego usuwania niechcianego owłosienia problem narasta, niezależnie od rodzaju depilacji –woskiem, golenie, depilator.
Po kilku tygodniach włosy się znowu pojawiają, drażnią delikatną skórę, wrastają i powodują stany zapalne okołomieszkowe. Depilacja laserowa zapewnia długotrwały efekt, gładką skórę oraz komfort na codzień.