Blog

Świadomie buduję swój wizerunek

Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, dnia: 01.01.2011 r.

Minęły czasy, kiedy stosowanie kosmetyków, wizyty u kosmetyczki były uważane za niemęskie. Mężczyzna naszych czasów dba o swój wygląd, gdyż wie, że ma to wpływ na jego wizerunek w życiu prywatnym i w pracy.

Zaczynając od codziennej pielęgnacji - krem nie może błyszczeć na skórze, ale powinien zostawiać delikatną miękką, niewyczuwalną warstwę ochronną. Inny powinien być na zimę (ochronny, odżywczy), a inny na lato - z dodatkiem filtrów słonecznych.
 
Do mojego gabinetu trafiają Panowie ze skórą problematyczną skłonną do podrażnień, zaczerwienienia. Im proponuję kremy apteczne do cery naczynkowej lub atopowej. U tych, którzy mają problemy z trądzikiem wdrażamy odpowiednie leczenie i zabiegi - peelingi zmniejszające pojawianie się wyprysków, redukujące blizny i przebarwienia.

Rumień i naczynka możemy skutecznie leczyć laserowo.

Zdrowa, odpowiednio pielęgnowana skóra to podstawa zadbanego wyglądu.

Coraz częściej pojawiają się mężczyźni, którzy chcą poprawić lub odmłodzić swoją skórę. Dla nich dysponujemy wieloma skutecznymi zabiegami - botox, wypełnianie kwasem hialuronowym, fotoodmładzanie, Sculptra. Sposób ich wykonywania jest jednak inny niż u kobiet, gdyż przede wszystkim zależy nam na bardzo naturalnym wyglądzie. Tak dobieramy zabiegi, aby ich efekty narastały stopniowo i nie wywoływały zainteresowania otoczenia. Muszą być skuteczne i bezpieczne, bez konieczności wyłączenia z normalnych obowiązków. Ułatwieniem w tym względzie jest wprowadzenie kaniul do zabiegów wypełniania - zabieg jest wykonywany bez bólu oraz minimalizujemy ryzyko powstania siniaków, a efekt zawsze jest bardzo naturalny.

Z zabiegów, które cieszą się szczególnym zainteresowaniem Panów to mezoterapia głowy - poprawia odżywienie cebulek poprzez podawanie minoksydylu, aminokwasów i minerałów budujących włos.

Kolejny zabieg - redukcja nadpotliwości - dłonie, pachy - zmniejsza w znacznym stopniu wydzielanie potu krępujące w sytuacjach towarzyskich i w pracy. Efekty tego zabiegu trwają ok. 6 miesięcy.
 
A zatem - nie zwlekaj - dobierz właściwą pielęgnację, skonsultuj swoje problemy. Koniec z cieniami pod oczami, rumieniem na policzkach, wypadaniem włosów. Przecież nie chcesz wyglądać na wiecznie przepracowanego i niewyspanego. Kto zaufa i awansuje mężczyznę, który nie potrafi zadbać o siebie? Czas na zmiany!

Skorzystaj z nowoczesnych terapii medycyny estetycznej!

Pozostałe wpisy:

 Nastepne »

Jesteś na stronie 1 z 13. Na blogu jest: 99 wpisów.

NEWSLETTER zapisz wypisz  
Copyright © 2008 www.MedSpace.info.pl
Adres: MEDSPACE Gabinet Medycyny Estetycznej, ul. Kozielska 52, 44-100 Gliwice, 788 023 990, Dr n.med Aleksandra Czernecka-Micińska