MedSpace

Każda z nas ma takie szczególne momenty w życiu, kiedy chce zaskoczyć swoich bliskich i znajomych pięknym wyglądem.
Wiosna
To czas, kiedy zaczynamy więcej odsłaniać ciało i zwracamy uwagę na stan dekoltu, ramion, nóg. Te miejsca po zimie wymagają nawilżenia i ujędrnienia. Depilacja laserowa zbędnego owłosienia zakończy walkę z wrastającymi włoskami i stanami zapalnymi po zwykłej depilacji. Jest bezbolesna i zapewnia długotrwały efekt – gładką skórę bez podrażnień. Dobierzemy zabiegi i pielęgnację domową abyś tę wiosnę witała w pełnym, rozkwicie!
Urodziny
Zacznij odliczać czas od nowa – peelingi i zabiegi mezoterapii przywrócą blask skórze, zwiększą jej sprężystość i wyrównają koloryt.
Spotkanie z dawnymi znajomymi
Wypełnianie bruzd nosowych i uniesienie kącików ust kwasem hialuronowym nada twarzy pogodny, młodzieńczy wygląd. Mezoterapia szyi, miejsca na który szczególnie widać upływający czas, pozwala na poprawę jej sprężystości i wygładzanie zmarszczek.
Niezbędnik przedślubny
Panna młoda powinna wyglądać świeżo i zjawiskowo. Aby podkreślić naturalny blask skóry polecamy połączenie delikatnego peelingu i mezoterapii witaminowej. Kwas hialuronowy dyskretnie podkreśli kontur ust i rewelacyjnie je nawilży. Jest to doskonałe przygotowanie do makijażu ślubnego.
Komfortowo na plaży
Przejdź plażą pewna swojej smukłej sylwetki i gładkiej skóry bez cellulitu. Seria mezoterapii koktajlem substancji spalających tłuszcz i wygładzających skórę pozwala na wyjazd na wakacje bez kompleksów!