MedSpace

Witamy w świecie dynamicznej estetyki!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 11.2015

Każdego dnia nasza twarz wykonuje tysiące ruchów! Marszczymy czoło, uśmiechamy się, mówimy - tym sposobem przekazujemy światu komunikat o sobie. Swoim nastroju, swoich odczuciach umożliwiając innym nawiązanie kontaktu. Coraz więcej pacjentów w gabinecie pragnie naturalnego wyglądu. Zależy im na takich zabiegach, które nie wpływają negatywnie na ekspresję twarzy, nie zmieniają jej w nieruchomą maskę.

Również nam, lekarzom chodzi o jak najlepsze samopoczucie naszych pacjentów wynikające z subtelnego odmłodzenia rysów a nie o zupełną zmianę wyglądu. Dobre porozumienie dotyczące oczekiwanych i możliwych do uzyskania efektów jest gwarancją satysfakcji z zabiegów.

W trosce o jak najlepsze efekty wypełniania zmarszczek szwajcarska firma TEOXANE udoskonaliła kwas hialuronowego- TEOSYAL. Stworzenie przestrzennej „sieci utrwalonej" kwasu umożliwiło znacznie lepsze dopasowanie żelu do skóry. Pod wpływem rozciągania lub ucisku TEOSYAL RHA zachowuje dużą sprężystość, dzięki czemu skutecznie wypełnia zmarszczki, a po 9 miesiącach utrzymuje się go ponad 70% w skórze. Ocena efektów wykonana przez pacjentów była bardzo wysoka - ok. 89% było bardzo lub całkowicie zadowolonych.

Co to oznacza w praktyce? Otóż preparat szybko się „układa" - daje natychmiastowy efekt, ale jest niewyczuwalny w skórze. Dzięki temu nie zaburza naturalnej mimiki, nie tworzy w skórze zgrubień i wypukłości.

Jeżeli oczekujesz naturalnych efektów i zwracasz uwagę na każdą sztuczność, to wybieraj rozważnie. Nie szukaj ogłoszeń „wypełnianie zmarszczek-najtaniej", pytaj o nazwę preparatu i oczekuj najlepszej jakości kwasu hialuronowego i najlepszego zabiegu. Preparat preparatowi nierówny! Szkoda marnować czasu i pieniędzy na preparaty, które mocno puchną, a po 2 miesiącach nie ma po nich śladu. Nie ufaj zapewnieniom, że kwas hialuronowy do mezoterapii usunie zmarszczki. On pomaga nawilżyć i odświeżyć skórę. Bądź świadomą pacjentką!