MedSpace

DOBIERZ ĆWICZENIA DO CHARAKTERU
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 10.2015

Pomimo jesiennej chandry, chłodów i szaroburego nieba za oknem  nie powinnyśmy rezygnować z aktywności fizycznej i  nadal możemy być w świetnej wakacyjnej kondycji i dobrym humorze!

Wystarczy tylko wybrać odpowiednie dla siebie ćwiczenia i mieć odrobinę wytrwałości.

Lubisz energetyczną muzykę, entuzjastyczne towarzystwo i zabawę w rytmie latino ale kluby muzyczne to nie Twoja bajka? Wybierz zumbę, połączenie tańca latino z intensywnością zajęć fitness,  spotkasz super dziewczyny, spędzisz czas w rewelacyjnej atmosferze a już po pierwszych zajęciach będziesz ze zniecierpliwieniem odliczała godziny do następnych.

Całe dni spędzasz w biurze, przy komputerze i Twój kręgosłup reaguje bólem na każdy ruch? Zajęcia dla zapracowanych i zestresowanych- pilates, ćwiczenie wzmacniające mięśnie okołokręgoslupowe i gorset mięśniowy naszego ciała! W spokojnej atmosferze wzmocnisz mięśnie, poprawisz gibkość, równowagę i rzeźbę ciała, nadasz też ciału smukły wygląd. To ulubione zajęcia gwiazd Hollywood !

Starasz się żyć w harmonii ze swoim ciałem, duchem i umysłem. Dążysz do perfekcji w zdrowym odżywianiu i oczyszczaniu Twoich myśli? Joga to ćwiczenia, w których doskonałość osiąga się latami, ale nic jej nie dorówna w jednoczeniu ciała i ducha. Wyciszają, pozwalają zaglądnąć w głąb siebie i skupić się na oddechu. Nic nie relaksuje lepiej niż sesja jogi po zapracowanym dniu i nic tak nie uporządkowuje planu dnia jak joga o poranku.

Każdy dzień zaczynasz od kilku kubków kawy aby się obudzić, poranki to nie Twoja ulubiona pora dnia? Dopiero koło południa zaczynasz funkcjonować na normalnych obrotach? Wybierz poranny indoor cycling- wymagający i interwałowy trening rowerowy, który poprawia kondycję i podwyższa poziom endorfin. Dodatkowo interwały podkręcają metabolizmu i przyspieszają spalanie kalorii. Uwaga! Pozytywnie uzależnia!

Chcesz szybko wzmocnić swoje ciało, jesteś gotowa na ciężką pracę jak amerykańscy marines?

Dla Ciebie w siłowni stworzono system podwieszeniowy TRX. Ten sprzęt wyglądający jak liny wygląda niewinnie lecz umiejętne korzystanie z niego pozwoli nie tylko wzmocnić mięśnie głębokie i skoordynować ciało ale też nada mięśniom definicje i siłę. Każda kropla potu przekłada się na kondycję i piękną rzeźbę ciała. Następny sezon bikini jest Twój!

Wszyscy wchodzą Ci na głowę - w domu, w pracy? Potrzebujesz czasu dla siebie? Jesteś introwertykiem i wolisz ćwiczyć sama? Wybierz jogging, bieg w średnim tempie - po pracy zakładasz buty i wracasz dopiero, gdy odzyskasz utraconą energię, ułożysz plany na kolejny dzień i ukoisz skołatane nerwy.

Dbasz o siebie, ale poczucie atrakcyjności już dawno wyparowało ? Na zajęciach pole dance - połączenie treningu kalistenicznego z własną masą mięśni i choreografii tanecznej, odzyskasz pewność siebie i nabierzesz drapieżności, wymodelujesz sylwetkę oraz w efekcie zgubisz niepotrzebne kilogramy i ujędrnisz ciało a to wszystko w atmosferze zabawy, przy porywającej zmysłowej muzyce.

Nie masz doświadczenia, dziwne przyrządy na siłowni wprawiają Cię w zakłopotanie a na zajęciach grupowych czujesz się niepewnie? Trudno Ci się zmotywować a pragniesz dużych  postępów w redukcji wagi i budowie kondycji? Oto pole do popisu dla trenera personalnego! Dobierze optymalne ćwiczenia do Twoich możliwości oraz celów, doradzi w zakresie właściwego odżywiania, będzie mentorem i motywatorem a współpraca w szybkim czasie przełoży się na mniejszy rozmiar nowych spodni czy utratę kilku cm w talii.

Odmładzanie ciała to nie tylko zabiegi, to również dbanie o zdrowe odżywianie, kondycję, energię życiową i dobre samopoczucie! Teraz jest najlepszy czas, żeby dokonać pozytywnej zmiany!