MedSpace

ZŁOTY STANDARD
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 08.2015

Konsultacja to kluczowy moment w całym procesie leczenia. To moment zastanowienia i podjęcia decyzji, co jest dla nas ważniejsze i od czego zacząć. Nie każdy ma obiektywny obraz samego siebie- nie raz psuje nam humor zmarszczka, której nikt inny nie widzi! Dlatego lekarz w tej sytuacji służy radą, jak osiągnąć najlepszy efekt.

Z międzynarodowych badań przeprowadzonych przez firmę Galderma wynika, że oprócz redukcji zmarszczek aż 61% pacjentów oczekuje odświeżenia lub wzmocnienia skóry. Niestety, tylko 9% uzyskuje „całościową regenerację skóry", czyli botoks+wypełniacz+skinbooster.

Z moich obserwacji wynika, że zastosowanie preparatów Restylane Skinboosters we właściwym momencie, czyli przy pojawieniu się odwodnienia skóry i delikatnych zmarszczek, na długo odsuwa konieczność sięgnięcia po wypełniacze!

Jednak gdy skóra traci sprężystość, zaczyna być wiotka, cienka oraz pojawiają się głębsze zmarszczki ZŁOTYM STANDARDEM STAJE SIĘ POŁĄCZENIE TRZECH RODZAJÓW ZABIEGÓW. To złote trio stanowi kompletny program odmładzający dla skóry- redukuje zmarszczki, przywraca jędrność, wygładza. Zabiegi działają synergistycznie, czyli uzupełniają i wzmacniają swoje działanie. Ostateczny efekt -odświeżona, wypoczęta twarz bez śladu sztuczności!! Bo dobry lekarz powie Wam również, kiedy się zatrzymać w procesie „poprawiania". A znajomi powiedzą „widać, że miałaś świetne wakacje!".

Efekty połączonych zabiegów oglądaj na stronie www.proofirl.com !!!

Zapraszam na stronę MedSpace na Facebooku!