MedSpace

PRAWDZIWI LUDZIE, REALNE EFEKTY
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 07.2015

Codziennie na ekranach, w czasopismach pojawiają się idealne twarze znanych osób- aktorów, dziennikarzy. W reklamach oglądamy wizerunki bez skazy. Czasem mamy wrażenie, że to jakiś inny świat, taki którego nie dotyczy przemijanie, a codzienne patrzenie w lustro nie psuje humoru.

Co bardziej irytujące, dowiadujemy się, że wystarczą masaże, ćwiczenia lub jakiś wyjątkowy krem, żeby zatrzymać mijający czas. Niestety, nasze wysiłki zgodne z powyższymi radami nie przynoszą spodziewanych efektów. Czy to jakaś tajemna wiedza?

Musimy sobie uzmysłowić, że nad znanymi osobami pracuje sztab ludzi, a piękne zdjęcia są rezultatem pracy chirurga (top secret), lekarza medycyny estetycznej, kosmetyczki, makijażystki, fryzjera, stylisty, fotografa, i na końcu - Photoshopa. Kto ma podobne zaplecze?

W mojej pracy zdjęcia odgrywają ogromną rolę- wykonuję je przed zabiegami i po nich, aby udokumentować efekty zabiegów oraz służą do omawiania spodziewanych rezultatów. Album z prawdziwymi zdjęciami bez photoshopa to niezbędnik każdej konsultacji. Dlatego firma Galderma postanowiła pomóc lekarzom w ich pracy dostarczając kolejne przykłady „metamorfozy" wykonane u realnych ludzi, a akcję tę wspiera aktorka Sharon Stone!

Pomysł polegał na wykonaniu zabiegów u bliźniąt jednojajowych zarówno kobiet jak i mężczyzn. Na konferencji, która odbyła się w Berlinie 28 maja zaprezentowano efekt po zabiegach u jednego z bliźniąt oraz drugiego nigdy nie korzystającego z zabiegów. Potwierdziło się więc to, że właściwie wykonane zabiegi dają naturalne odświeżenie wyglądu, co wpływa na poczucie atrakcyjności i dodaje pozytywnej energii niezależnie od płci.

Pacjenci poddani zabiegom zgodnie potwierdzili, że ich wszystkie obawy rozwiały się i chętnie będą kontynuować terapię w przyszłości.

Efekty metamorfoz dostępne na stronie www.proofirl.com - zobacz zdjęcia z konferencji i oceny osób poddanych terapii.