MedSpace

Sculptra - sekret młodości!
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 06.2015

Coraz nowsze, droższe i bardziej ekskluzywne kremy stoją na Twojej półce? Widać, że dbasz o swoją urodę i pragniesz ją zatrzymać na długi czas.

Ale czy preparaty te spełniają wszystkie Twoje oczekiwania? Na pewno dają Ci przyjemność przy nakładaniu, poczucie komfortu skóry i piękny zapach. Niwelują drobne zmarszczki i zapobiegają powstawaniu nowych.

Jeżeli jednak zmiany w Twojej skórze tkwią głębiej, obserwujesz utratę sprężystości i opadanie owalu to przyczyną jest zmniejszająca się produkcja kolagenu. W tej sytuacji warto sięgnąć po wyjątkową broń - SCULPTRĘ!

To kompleksowy sposób odmładzania i rozwiązanie wielu problemów równocześnie. Możemy nią modelować policzki, podnosić owal, wzmacniać i ujędrniać skórę, ponieważ działa na kilku poziomach. Efekt jest podobny do efektu liftingu chirurgicznego, lecz znacznie bardziej komfortowy do osiągnięcia. Dodatkowo lifting nie ujędrnia skóry, a SCULPTRA dzień po dniu zagęszcza i wzmacnia głębsze warstwy skóry.

Zapraszam do obejrzenia prezentacji produktu:

Kolejną zaletą jest to, że działa subtelnie i stopniowo, cały czas wygląda się naturalne i nie zmienia rysów twarzy. Po trzecie, osiągnięte rezultaty utrzymują się do 2 lat, co jest nie do osiągnięcia innymi zabiegami.

Terapię można rozpocząć w każdym momencie, jednak najlepiej pomyśleć o niej w okolicach 40-tych urodzin, kiedy nasza twarz zaczyna się zmieniać. Pozwoli to na delikatną korektę istniejących zmian i skuteczne zatrzymanie urody na długie lata!

Przestań się martwić upływającym czasem, z radością spójrz w lustro!