MedSpace

Jesień - elegancka i wyrafinowana
Dr n.med. Aleksandra Czernecka-Micińska, 15.10.2014

Piękny wygląd kobiety to efekt wielu dopracowanych detali. Nieskazitelna skóra, jedwabiste włosy, gładka szyja i dekolt, zadbane dłonie. To ciągła droga do doskonałości.

Czasami zastanawiamy się, jaka jest tajemnica piękna znanych kobiet. Podglądamy zabiegi, jakim się poddają i wątpimy, czy są one dla nas osiągalne.

Na szczęście, zabiegi medycyny estetycznej są coraz skuteczniejsze – tym samym coraz tańsze. Dawniej, aby osiągnąć widoczny efekt po mezoterapii trzeba było wykonać serię 5-7 zabiegów, a teraz podobne efekty osiągniemy po 2- 3 zabiegach Skinboosters. Również twórcy peelingów tworzą coraz doskonalsze połączenia różnych kwasów - dzięki temu mają one mocniejsze i kompleksowe działanie. Aby poznawać te  najskuteczniejsze metody systematycznie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach, spośród setek dostępnych wybieram produkty bezpieczne i niezawodne. Dzięki temu proponując pacjentkom terapię nie mam wątpliwości, że spełni ona wszystkie oczekiwania.

Na październikowej Konferencji Medycyny Estetycznej zaprezentowano nowy peeling nanotechnologiczny naprawiający DNA, mezoterapie oczu z cieniami pigmentacyjnymi i obrzękami limfatycznymi. Te nowe preparaty są już dostępne w gabinecie. Oczywiście, każda z Pań jest wyjątkowa i każda terapia musi być dopasowana do potrzeb i problemów skóry. Dlatego tak ważna jest dokładna konsultacja i zaufanie do lekarza prowadzącego terapię.   

W październiku zapraszam na festiwal peelingów!

ZOBACZ SWOJĄ TWARZ W NOWEJ ODSŁONIE!

Peeling Lightening - Rozjaśniająco-Regenerujący - teraz 200 PLN
Peeling DNA Recovery - 200 PLN
Peeling Retises CT - 200 PLN
Peeling Migdałowy - 150 PLN
Peeling Ferulowy - 150 PLN
Peeling Pirogronowy - 150 PLN
Cosmelan - 1400 PLN
Mezopeel (połączenie peelingu glyco 50% z mezoterapią) - 350 PLN

Skorzystaj z nowych, lepszych cen!

Ze względu na czas potrzebny do regeneracji skóry oraz wykonywania pewnych zabiegów w seriach zachęcam do rozpoczęcia przygotowań do świąt! Proszę pamiętać, że najlepiej zakończyć zabiegi 2-3 tygodnie przed planowanymi spotkaniami i uroczystościami. Wtedy efekt ostateczny po zabiegach jest najlepszy! Zostało już niewiele czasu!